Jump to content

Предложение за Дъстовете

ochite wall, racete aim

Recommended Posts

Здравейте,от доста време се чудих,дали да пусна това предложение и то е, когато примерно някой умре и преди това си е купил бомба/флаш или смоук граната да остава на земята и така някой друг да я ползва на негово място.

• Upvote 1

Ще стане като фън сървър така, плюс това си е предостатъчно по 2 флаша и граната на рунд. Аз бих предложил, ако има някакъв вариант примерно да речем ник като този - "Cs1.bg Player" да получи ВИП права за постоянно и ако някои примерно иска да пробва какво представляват вип услугите, да влезне с този ник, да види какво е що е, дали му харесва и т.н. 

преди 1 час, DuffyDuck said:

Ще стане като фън сървър така, плюс това си е предостатъчно по 2 флаша и граната на рунд. Аз бих предложил, ако има някакъв вариант примерно да речем ник като този - "Cs1.bg Player" да получи ВИП права за постоянно и ако някои примерно иска да пробва какво представляват вип услугите, да влезне с този ник, да види какво е що е, дали му харесва и т.н. 

Ако стане това той няма да излезне от този ник,където е вграден този Вип и по цял ден ще играе и няма да даде възможност на останалите играчи + съм сигурен,че главните админи не биха го направили..

Но предполагам може да се направи така, че като играеш с този ник да те изхвърля след 20-30 минути и ника и твоето IP да са несъвместими за следващия 1 час примерно или нещо такова

екстрите са описани.. чак до тестове няма смисъл според мен като прочетеш какво пише .. и ти става ясно :) (все пак мисля, че сме умни хора играем отдавна) ... и знаете какво представляват екстрите ~_~ другото което е относно гранатите не виждам смисъл разваляме чистата и класическа игра .. точно и това харесват повечето хора в сървърите (повечето сме стари играчи и търсим чист сървър за игра) ... няма смисъл да го правим на фън сървър според мен ~_~ 

• Благодаря 1
  • Upvote 1

Съгласна съм с колежката, не е задължително да се пуска и във 3те сървъра, а примерно само в един и вече ще се прецени в последствие дали да се остави според положителните или отрицателните коментари на играчите. Много от тях не следят форума и не пишат по темите за това смятам, че  2,3 мнения от играчи тук не са достатъчни за да се прецени. Като цяло идеята не е чак пък толкова лоша и не се знае нищо ..може пък да се хареса на по-голямата част от играчите. Никога не е лошо да има малка промяна, а в случая дори и временна за да се прецени. 

• Харесвам 3

преди 6 часа, b0TL!k3_1926 said:

Здравейте,от доста време се чудих,дали да пусна това предложение и то е, когато примерно някой умре и преди това си е купил бомба/флаш или смоук граната да остава на земята и така някой друг да я ползва на негово място.

Това е Counter-Strike 1.6 за гранатите и кит по земята си има CS:GO.  Тази идея не ми харесва много много. 

преди 6 часа, DuffyDuck said:

Абсурд винаги съм казвал, че вип системата задържа "няколко" играча,  но гони много други. Особенно това, че всички момичета са вип фрий това даже не е окей според мен, но идея има с която съм склонен да се съглася. Аз бих предпочел да няма два сървъра дъст и още един но авп та единия дъст да се промен да се включат още две карти инферно  азтек и да се въртят чрез вотинг система коя да е следващата карта, че взе да писва само дъст.

• Харесвам 3

преди 9 часа, b0TL!k3_1926 said:

Много хубава идея е това.

За !!!

Edited by Jane Doe
  • Харесвам 1

Аз съм против! 

флаш 2 смоук 1 граната 1 аз мисля че са достатъчни  при закупуване в началото на рунда  както казва колегата по горе разваляме класическа игра

Edited by Митко Александров

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...