Jump to content

Предложения.

BeautifulMess c(:

Recommended Posts

3. Аз не виждам раздел "Популярни теми". Над чата има прозорче - Нови теми, които са последните теми в които е писано мнение, сиреч изкарва темите до най-последната в настоящия момент в която е писано.

Това показва колко пъти си влизал в портала на сайта :)

Колкото до този раздел "Популярни теми", не мисля, че ще се променят много нещата, защото портала се посещава само от новите потребители докато влезнат във форума.Ако се направят регистрациите от форума да стават и за там ще се добавят още функции и ще бъде по-използвано, но за момента изглежда ще е това girl_wink

Колкото до този раздел "Популярни теми", не мисля, че ще се променят много нещата, защото портала се посещава само от новите потребители докато влезнат във форума.Ако се направят регистрациите от форума да стават и за там ще се добавят още функции и ще бъде по-използвано, но за момента изглежда ще е това girl_wink

Ами, поне ако е възможно, може да се направи да го има само за регистрираните потребители, а за нерегистрираните да си бъде така, както си е сега.

Здравейте,

поради проблема с лага, сега много често играчите са изхвърляни и трябва да чакат по една минута, което е доста дразнещо. Предлагам този плъгин за това да изхвърля играчите, при надвишаването на лимита на лага да се премахне, докато се оправи проблема с лагът. Мисля, че няма смисъл от този плъгин сега,тъй като всички са "банвани", но по различно време и така, когато баннат някой 1-2 пъти, след това няма да му се чака една минута и ще напусне сървъра.

Ще бъде хубаво това да се направи,но да е е временно разбира се, докато бъде отстранен проблемът с лага, след което да се добави отново.

Разбира се ако е възможно да се направи, обаче без да има неприятни последствия.

П.П: Също така имам едно предложение - ако може да се добави един CS:S сървър, може да бъде временен , в смисъл да се види дали ще има хора , защото трудно се намира хубав сървър на CS:S , пък камо ли български сървър. Source доста взе да се играе има 3-4 български сървъра, които винаги са пълни, та ако се направи такъв сървър с малко реклама може да се напълни.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...