Jump to content

Няколко предложения за сървъра !

MARIQNKO

Recommended Posts

Здравейте, приятели. По заглавието на темата ясно се разбира за какво ще пиша. Първо искам да кажа, че слагането на новите рангове в сървъра е много добро, защото дава някакъв стимул за играчите за какво да се играе. В следващите редове ще дам няколко предложения, защото смея да твърдя, че съм от редовните играчи в сървъра, обожавам този вид мод и бих искал да помогна още повече с издигането на сървъра:

1. Първото предложение е за ограничаване на играта с любимото оръжие AWP. Как може да стане това? - Слага се следния плугин: 8e188e98700673a5.jpg Трябва да натрупаш определен брой убийства и следователно пари, за да можеш да си го закупиш. В случая 5к ми се струват много и може да се направи на 3к. Виждал съм го в други сървъри и е доста ефективно.  Защо? - Защото веригата разполага с два отделни авп сървъра и е много неприятно като всеки си вземе авп и започне да клечи и да се кашира за да трупа убийства.. става много неприятно за игра. 

2. Второто предложение е да се дадат повече шансове на играча да остане максимално повече време жив без да го убият. Как може да стане това? - Предлагам да се направи така, че след всяко убийство да се дава +5hp за headshot +10 става много по-интересно ( преди го имаше, но не знам поради каква причина се премахна). Другото, което може да се направи е да се дава граната ( HE ) на всеки 3 поредни убийства без умиране.  

3. И трето последно предложение, което ме съмнява да бъде одобрено и все пак смятам да го дам е: Да се добави поне още един от най-играните папове- ( de_inferno ). Защо? - Защото веригата разполага с 4 сървъра почти винаги пълни дъст 2-ки, да се даде някакво разнообразие на играчите стига с този дъст!!

Това са просто предложения и искам да чуя вашето надявам се компетентно мнение! Като давате ЗА или ПРОТИВ да се обосновавате защо! Благодаря за отделеното време ! :):)

Щом сървъра е пълен, значи хората са там защото искат да играят само дъст2. Ако се сложат други карти то трябва да се изтрие dust2 от името му и следователно ще загубим хората търсещи играта само на тая карта, което е доста безсмислено.

Другите ти предложения са хубави, дори 1вото би стимулирало играчите да събират някакви точки,  в случая пари за да вземат желаното оръжие.

За! първото предложение е доста добро особено след като във дъст2 има само чакащи дори и без авп като са!!

ХС+ е плугина !! 2. Второто предложение. за това което ти казваш но за Дъст2 е много тъпо според мен защо защото има доста добри играчи който няма да умрат скоро ако това се сложи при 5 обиства  ти ще имаш 150 хеалт това според мен не е добре за дъст2 това не е Respawn или War3craft че да бъде добавено

Edited by Skindex.

Преди 41 минути, Jane Doe said:

Хубави идеи. Има такива сървъри из мрежата. Играе се аз съм за.:)

А какво ще кажете за добавяне на Double Jump ?

Аз съм много против 

Edited by Митко Александров

Защо цс не си цс вече то с тези двойни ксачания като обиш някой да ти се пълни пълнителя убиеш някой дава ти 5 хп 

Не може ли да си играем нормален цс 

Edited by Митко Александров

преди 3 часа, Guardian Angel said:

Щом сървъра е пълен, значи хората са там защото искат да играят само дъст2. Ако се сложат други карти то трябва да се изтрие dust2 от името му и следователно ще загубим хората търсещи играта само на тая карта, което е доста безсмислено.

Бях сигурен, че ще отговори някой по този начин... напълно бях сигурен. Ама то си е и логично де и съм съгласен, но и преди сървъра се казваше BF2... или може да се направи картата д2 да преобладава на 70% или 80% през времето, през другите 20% да са други карти например.

преди 2 часа, Skindex. said:

За! първото предложение е доста добро особено след като във дъст2 има само чакащи дори и без авп като са!!

ХС+ е плугина !! 2. Второто предложение. за това което ти казваш но за Дъст2 е много тъпо според мен защо защото има доста добри играчи който няма да умрат скоро ако това се сложи при 5 обиства  ти ще имаш 150 хеалт това според мен не е добре за дъст2 това не е Respawn или War3craft че да бъде добавено

Стига де 150hp  пада от една глава...

преди 2 часа, Jane Doe said:

Хубави идеи. Има такива сървъри из мрежата. Играе се аз съм за.:)

А какво ще кажете за добавяне на Double Jump ?

Мисля,  че това вече ще е прекалено и много напрягащо нали търсим класическия сървър.

Edited by MARIQNKO

преди 1 час, EMPIRYON said:

И аз съм за предложенията на Мариянко, даже и за това да ти се пълни пълнителя на убиийство, както е споменал колегата по горе :D

Вече ще е прекалено според мен, не знам.