Jump to content

Запис на Демо и Снимка за доклад

VooDoo

Recommended Posts

когато съм готов със даден доклад за обида или предполагаемо използване на Хак или друго ако съм направил демото или снимката със друга програма за запис например "Bandicam'' понеже аз използвам тази програма но съм спазил начина за качване на фаиловете проблем ли е това че съм ползвал друга програма

• ХА-ХА 1

Не, не е проблем. Но според мен записването с Bandicam ще ти е тегаво от гледна точка на мегабайти и от броя стъпки които ще направиш за да ни предоставиш демо. Отделно Bandicam трябва да ти е пуснат докато "дебнеш-ловиш" някого, а това ти товари допълнително машината.

Според мен най-лесния начин си остава тоя по който всички действаме. 

1. Демото си се записва автоматично, и ако има нещо нередно, за да го споделим е нужно само да качим .dem файла някъде за сваляне.

2. После всеки изтеглил този .dem файл го пренася в директорията на цс в папка \cstrike 

3. Пишем командата в конзолата playdemo или viewdemo и воала.

Bandicam ще ти е от полза само ако в този .dem фаил има нещо за снимане.  

нещо ми се беше скапало демо неискаше да записва ли не го показваше в папката на Цс понеже детето се е правило на програмист на игралния лаптоп но сега погледнах и наистина файла си е там а с бандикама наистина си товари мегабайтите и почва да насича докато играеш не става да се играе Цс

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...