Jump to content

Нещо като заплахи

Guest V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте! от известно време както по-телефона така и на пощата ми пращат разни заплахи,таа реших да ви покажа и на вас,приемам го с усмивка защото подозирам кого може да е,но да не разкривам повече,защото няма да е интересно след време. :146fs96171:

https://dox.abv.bg/download?id=e214a21348

Сървърите пак се флуудят всеки ден, ама нека въпросните индивиди знаят,че и ние имаме угромно желание да се видим и да си поприказваме , щото миналият път се изпокриха като  съсели. И все пак ако ви пораснат топки направете уговорка, ние не се крием като вас.:)

• Харесвам 2

Хахахахахахха специално:

"Ако ви е смотано и самотно през този студен зимен ден, не тъжете! Зимата скоро ще свърши, на вас пак ще ви бъде смотано и самотно, но... през пролетта!"

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 2
  • Upvote 1

Това ще да е голям пазар .... много силна конкуренция ...., а относно флуда в днешно време при днешните системи и защити якоо :partys:
Кога ще се срещате ? Пишете да дойда от мен пуканките ....

аз точно такива ги обичам преправя си детското гласче но говори за ЛИЦЕ В ЛИЦЕ .... к'во тръгнали да се крият като иска лице в лице не моа разбера такива спрели хора давайте една среща да си правим и да правим едно меле там деа като тия Руснаците... 10vs10/20vs20 а у да им изкарам дроба и сърцата :( Черен ко да ги биеш горките ... направо го правя Джендър

• Благодаря 1
  • Upvote 1

• Create New...