Jump to content

Кандидат за Админ no sleep

no sleep

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Mитко Александров

2. Години:  23

3. Град: Плевен

4. Skype за връзка:  mitko0o41

5. Били ли сте Администратор досега?  Да 

6. Къде и за колко време? тука  не знам 

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/server_info/79.124.59.244:27015/top_players/?query=no+sleep 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  DUST2RESPAWN 

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? еми по два три часа

10. Можете ли да работите в екип? Да

11. Познавате ли amx командите?  Да

12. Имате ли проблеми с нервите? Не нямам

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  no sleep 

Благодаря за отделеното време 

• Харесвам 1

По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? еми по два три часа
Само заради  това ще ти кажи  Не. Малко несериозен отговор и с това еми несериозно отношение ...

• Upvote 1

Преди 59 минути, GAD said:

По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? еми по два три часа
Само заради  това ще ти кажи  Не. Малко несериозен отговор и с това еми несериозно отношение ...

Това еми е там защото не съм сигурен дали ще бъдат точно спазени часовете за игра 

От мен имаш не, защото отговаряш на темата ти с остър отговор (поне на мен ми изглежда така) вместо на лс. Това показва ,че не можеш да се контролираш спрямо критиките към теб, което означава ,че имаш проблем с нервите.

Ловите се за дреболии а човека е искрен с кандидатурата си 
не всеки може да отделя 3-4 часа всеки ден а дори и аз не помня преди 3-4 години къде и колко време съм бил админ
Коментирайте играта на човека и държанието му
Аз влизам всяка вечер без днес защото имах неотложни задачи ( значи и аз не съм бил подходящ  :D)
постоянно обикалям сървърите дали с админ ника ми или с другия ми ник няма значение та
засичал съм го много пъти дори и ми е писал за нахалници като вляза и не е влизал в спорове с други играчи 
мисля че ще се справи

Отново давам ДА

• Объркан 1
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...