Jump to content

Оплаквания

VooDoo

Recommended Posts

Моето виждане за форума като цяло е че всеки има право на мнение.

Аз ще кажа следното имало е моменти когато има обида или нещо подобно в даден сървър има админ в мапа и доста често спестява наказание на нарушителя.Но нали затова е админа да е безкомпромисен защото правилата са си правила и трябва да се спазват от всички и си мисля че понякога даден админ се познава лично с даден потребител/играч и му спестява наи малкото гагването за определено време ...няма да споменавам никове за кои админ визирам точно когато мога да го покажа тогава вече ще мога да му напиша и името.Нищо лично към колектива на Админите помагали сте ми лично в сайта продължавайте все така вашата работа и не ги бавате със наказанията които е виновен да си понесе наказанието на момента

Така...

Сега нито имаш нещо черно на бяло с което да затвърдиш мнението си, нито нищо. 

Ако според твоите разбирания, усещания чувстваш, че нещо нередно се е случило в сървърите, то затова си има направени раздели с ОБРАЗЦИ за оплаквания.

1. Оплакване от админ.

2. Оплакване от бан.

3. Тема за нарушители.

Повечето редовни потребители на форума и сървърите, си знаят правата.

Админите също си знаят работата.

Ако, на някои от горепосочените им е нарушено някое от правата, то и в двата случая си има начини за разрешения. На едните начина е като подадат сигнал за нередност и се оплачат с доказателства, а другите директно наказват по свое усмотрение като се стремят наказанията да не са в разрез с правилата на веригата. 

При следващ подаден от теб сигнал за нередност, постарай се да бъде покрит с доказателство, и се постарай да бъде написан по образец.

Поздрави.

Ключ.

• Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...