Jump to content

Кандидат за админ - Yuzo YuzoF

Yuzo Yuzof

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Юзеир Кадир

2.Години: 18

3.Град: Бургас

4.Skype за връзка: На лс

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да в csmegagaming около 1 година 

6.От колко време играете в нашите сървъри? От gametracker Minutes Played= 

7. https://www.gametracker.com/player/Yuzo YuzoF/79.124.59.244:27029/

https://www.gametracker.com/server_info/79.124.59.244:27029/top_players/?query=yuzo

8. По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросния сървър?  4 - 5 часа на ден  ако нямам работа даже и повече

9.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust 2 Arena [HLstatsX] #2

10.Можете ли да работите в екип? Да.

11.Познавате ли амх командите? Да.

12.Имате ли проблеми с нервите? Не нямам.

13.С какъв псевдоним играете? Yuzo YuzoF

Ооо тъй значи,ако единия не стане админ,другия пробва и ако бъде приет,става перфектно. Разменяте си паролата и всичко е ток и жица. Много интересно обаче,двама братовчеди на една и съща възраст,не че не е възможно,но точно тук и за няколко дни разлика в кандидатурите,странна работа. Както и да е. От мен имаш Не. По-горе написаното, дава яснота защо. Успех ,все пак :)

• ХА-ХА 1

Преди 19 минути, sestrata na doktora said:

Ооо тъй значи,ако единия не стане админ,другия пробва и ако бъде приет,става перфектно. Разменяте си паролата и всичко е ток и жица. Много интересно обаче,двама братовчеди на една и съща възраст,не че не е възможно,но точно тук и за няколко дни разлика в кандидатурите,странна работа. Както и да е. От мен имаш Не. По-горе написаното, дава яснота защо. Успех ,все пак :)

Винаги може да се хване по ип-то дали е един и същ човек,но като цяло ми писа преди малко да му премахна кандидатурата,защото не иска изглежда в очите на останалите като измамник.

преди 1 час, V.VaRBanoV said:

Винаги може да се хване по ип-то дали е един и същ човек,но като цяло ми писа преди малко да му премахна кандидатурата,защото не иска изглежда в очите на останалите като измамник.

Началник, да не те мята на черешата тоя.

Онзи ден ми пише: 

Цитат

izvinqvam se shtot si zabravih parolata I nemojah da vlezna ot telefona a ot komputura moga shtot tam e zapometen zatova vleznah sys steam izvinqvam se :)

Днес обяснява, че втората кандидатура е на братовчед му... 

А реално и двата акаунта са от едно айпи.

FZU8Pug.pngKBBUlGo.png

На мен ми намирисва на блъф, но ти си знаеш.

Това няма никакво значение @Hell  за пример давам как ние преди всичките от цс-релоад бяхме с едно ип защото доставчика не даваше реални ип-та на услугите и всичките бяха с един ип адрес, и тук историята е същата,но явно нещата отиват,че трябва да изтрия разделите с кандидатурите и да няма никакви админи повече...

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...