Jump to content

Кандидатура за админ OnEwAyOrAnOtHeR

Repeirrrrr

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Иван Георгиев

2. Години: 18

3. Град: Варна 

4. Skype за връзка: [email protected]

5. Били ли сте Администратор досега?  Да

6. Къде и за колко време?  във Realserv.IN който вече не е активен и Cs-Bulgaria.com във Realserv.IN бях отговорник на сървър de_dust2,по-късно станах и Модератор в продължение на около година. Cs-Bulgaria.com бях админ 2 месеца.

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/OnEwAyOrAnOtHeR/79.124.59.244:27020/

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  CS1.BG | WAR3RespaWn 16lvl [SAVEXP]

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Сега имам доста свободно време и мога да отделям 17/18 часа на ден иначе по 7/8

10. Можете ли да работите в екип? Да,разбира се

11. Познавате ли amx командите? Да,разбира се

12. Имате ли проблеми с нервите? Не,разбира се

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  OnEwAyOrAnOtHeR

П.С. Извинявам се че пускам кандидатура от друг профил но си забравих паролата на стария както и тази на email адреса ми,nickname-a ми е регистриран във сървъра от повече от 1 година така мога да докажа че става въпрос за един и същ човек (аз)

Благодаря за отделеното време.

Извинете че съм пуснал кандидатура в непрвилния форум,за форум Кандидатури не мога да разбера как да пусна.

Edited by Repeirrrrr

Стига сте си писали темите където ви падне.. 

Отхвърля се. Като станеш активен пробвай пак. Не може да имаш 9 минути изиграни за последния месец и да искаш админ да ставаш..

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...