Jump to content

Кандидатура за Тестов Администратор - Zh.

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Петя Димитрова

2. Години:  19

3. Град: Пловдив

4. Skype за връзка: Ligla_Petq

5. Били ли сте Администратор досега? Да

6. Къде и за колко време? В много сървъри, главно 3 години в Бг Сървърс при въпросния Зазо ( ако някой го знае ) и администратор до скоро в една верига, която не е достатъчно развита.

7. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ? Като цяло влизам от доста никове.. днес влязох с постоянния си ник .. нямам желаните часове, но без някакви права просто не се играе нормално въпре. Постоянно се нарушават правилата. 

8. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? DeathruN

9. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 2 до 4 часа.

10. Можете ли да работите в екип?  Да

11. Познавате ли amx командите?  Да

12. Имате ли проблеми с нервите?  Не :Д

13. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Zh.

Пределно ясно ми е, че немам изискванията, но липсват админи.. винаги, когато вляза няма .. съкращава се, качват се по-определени карти и не пускат изобщо капани, което е адски скучно. ;<

Като цяло ще се справи, но ще е добре да си покрие изискванията. 

Ако е истина,че административният контрол там е нисък е добре и за двете страни да и се даде шанс.?

Пс. Доколкото знам е доста голяма маниачка и съм сигурен,че ще бди стабилно над сървъра ?

Та струва си да и се даде шанс.

Edited by Габриел
  • Харесвам 2

Как така влизаш с доста никове? Трябваше да напишеш някой от тях за да видим реално колко време си прекарала в сървъра, защото с постоянния си ник имаш само 75мин. Не виждам защо не си си цъкала с него за да имаш повече активност за тази кандидатура? :) Правилата са за да се спазват и съм на мнение, че не мога да ти дам ДА единствено, защото там се вясват по-малко админи, то и в индиата се вясват по-малко админи ама не правим всеки 2ри админ заради това. Подобри си активността, и не е зле да пуснеш няколко доклада след като казваш,че има нарушители, защото видях само един доклад в който даже пишеше, че не си чела правилата на сървъра ..а искаш админ да ставаш, от мен НЕ! Успех :)

• Харесвам 2

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...