Jump to content

Оплакване от админ ST-Pyce

borko

Recommended Posts

Въпросния админ (ST-Pyce), както си играя и си пиша с други играчи в сървъра, изведнъж се появява и без предупреждение набива гаг (рийзън индифайнд, а него съм го засичал няколко пъти да предупреждава и да прощава, за което за съжаление нямам демота, но ще си взема бележка), причината все още не ми е ясна. След това изядох и бан (заплашвам, което не го оспорвам, може и така да се приеме), но защо така си гагва той, така и не разбрах. Ако може да ми предложите някаква възможна причина за гаг-а ще съм благодарен и ще продължава ли така занапред?

Сървъра е cs1.bg dust2 arena #1 

http://dox.abv.bg/files/listtree

Заплашването примерно ? причина е ясно,че има,няма абсолютно никаква логика това админ да влезе и да гагне някой ей така?,а по мои наблюдения и по цвета който е даден от шефовете момчето едва ли би направило такова безсмислено упражнение ?

• Харесвам 1

преди 12 часа, borko said:

Въпросния админ (ST-Pyce), както си играя и си пиша с други играчи в сървъра, изведнъж се появява и без предупреждение набива гаг (рийзън индифайнд, а него съм го засичал няколко пъти да предупреждава и да прощава, за което за съжаление нямам демота, но ще си взема бележка), причината все още не ми е ясна. След това изядох и бан (заплашвам, което не го оспорвам, може и така да се приеме), но защо така си гагва той, така и не разбрах. Ако може да ми предложите някаква възможна причина за гаг-а ще съм благодарен и ще продължава ли така занапред?

Сървъра е cs1.bg dust2 arena #1 

http://dox.abv.bg/files/listtree

Ама ти да не би да си разчитал, ЧЕ ВСЕКИ ПЪТ НА ВСЕКИ ПООТДЕЛНО админа ще драска предупреждения поименно ?!

Или си мислил, че и на теб ще ти се размине, понеже според теб е съвсем безобидно надрасканото?

Нов играч ли си, който сефте влиза да играе в този сървър?

-НЕ !

Знаеш ли правилата поне повърхностно?

-ДА !

Знаеш ли, че не трябва да пишеш нецензурни думи/изрази/обиди/закани/спорове ?

-ДА !

Тогава къв ти е проблема ?! ГАГ-а ти е сложен за написаното от теб: "e*avate li se le"  написа го 2 пъти!

От това което си надраскал, първо изречението ти лъха на заяждане,спор,караница, и второ в изречението има нецензурна дума! А можеше просто да замениш с израза "шегувате ли се" и нямаше да се стигне до гаг и след това бан.

Научете се да си подбирате думите с които водите комуникация в игра и няма да имате проблеми.

За бана няма да ти обяснявам, че и той е редовен... сам се досещаш от какво произлезе. 

П.П. Това което си подал в dox.bg е невалидно.

Ключ.

• Харесвам 2
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...