Jump to content

Проблем с Counter Strike 1.6 (СТЕАМ)

Nuppxo.

Recommended Posts

Здравейте и Весела Коледа на всички,та за въпросния проблем имам Стеам от 3 години в началото си вървеше много добре,обаче сега започна да ми дава някаква грешка (hl.exe) преинсталирах играта...но без ефект отново си дава грешката,ще съм много благодарен ако някой знае как мога да реша този проблем! Благодаря предварително ! Приятно изкарване на празниците !

Ето и снимка..
c5f544cf5c2e74be.jpg

Абсолютно със същият проблем съм и аз от февруари месец до сега.Преди много време Главните казаха,че ще го оправят,обаче все си стои същия проблем.Всякакви методи пробвах,обаче не се маха трябва да се ъпдейтне стеама, най-вероятно така ще се махне,според мойте изчисления.Пробвай да го минимизираш,без да натискаш Don't send и така ще можеш да цъкаш.

Edited by b0TL!k3_1926

Преди 14 минути, b0TL!k3_1926 said:

Абсолютно със същият проблем съм и аз от февруари месец до сега.Преди много време Главните казаха,че ще го оправят,обаче все си стои същия проблем.Всякакви методи пробвах,обаче не се маха трябва да се ъпдейтне стеама, най-вероятно така ще се махне,според мойте изчисления.Пробвай да го минимизираш,без да натискаш Don't send и така ще можеш да цъкаш.

Опитвах не става направо ме изхвърля от играта...а до като се покаже това имам страшен лаг..сече ми а от Valeto си ги нямам тия проблеми и ми е 100 фпс..но през стеама става нещо страшно..ъпдейтвах го няколко пъти но няма резултат как влезна 1 мин игра с 10 фпс и едвам движа  и след това на снимката се вижда какво ми се показва...направо откачам.

Това е от настройките на играта там се оправя лага  просто трябва да сложиш едно тикче,тоест отметка,но му забравих името,ако ми снимаш ще мога да ти помогна.

Преди 19 минути, b0TL!k3_1926 said:

Това е от настройките на играта там се оправя лага  просто трябва да сложиш едно тикче,тоест отметка,но му забравих името,ако ми снимаш ще мога да ти помогна.

Братле лага сега не ми е проблем..грешката ме нервира защото не мога да си играя но Благодаря все пак ! :)