Jump to content

Много разочарован

Miroslav Pavlikyanov

Recommended Posts

Здавейте. Искам да се оплача от това че 2-ри ден подред имам бан за 24ч. Дори не зная каква е причината за това и искам някои да ми обясни и да се изяснят нещата.. не съм играл цс от години. Но когато играх бях един от най най в сървърите за авп, много хора ме знаят защото всички заедно сме играли, няма да обеснявам. ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗАЩО СЪМ БАННАТ БЕЗ ПРИЧИНА ЗА ВТОРИ ПЪТ?!!?! 

Дата Ник Админ Причина Срок Кикове  
24.12.2017 bg.png piqnata tuhla CS1.BG | AWP India Forever 1000 NoRecoil Detected 1 дн.

преди 7 часа, Miroslav Pavlikyanov said:

Здавейте. Искам да се оплача от това че 2-ри ден подред имам бан за 24ч. Дори не зная каква е причината за това и искам някои да ми обясни и да се изяснят нещата.. не съм играл цс от години. Но когато играх бях един от най най в сървърите за авп, много хора ме знаят защото всички заедно сме играли, няма да обеснявам. ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗАЩО СЪМ БАННАТ БЕЗ ПРИЧИНА ЗА ВТОРИ ПЪТ?!!?! 

Дата Ник Админ Причина Срок Кикове  
24.12.2017 bg.png piqnata tuhla CS1.BG | AWP India Forever 1000 NoRecoil Detected 1 дн.

Причина има, и тя е написана в раздела с причини (NoRecoil).

Можеш да предоставиш тук последното демо с бан-а, за да го погледнем и ние. 

Ако не ти е ясно как става номера, прочети това: /как да кача демо в dox/ за да си помогнеш и справиш. 

Успех.

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...