Jump to content

Оплакване от несправедлив бан - Siska

Jane Doe

Recommended Posts

Потвърждавам , видях я как влизаше в сървъра и нямаше 5 секунди и я банна за седмица., то излезна причината , ама аз идиота не се сетих да я снимам... :/ но беше някаква идиотска с извинение.

Edited by beyond U

преди 8 часа, Jane Doe said:

Имам бан , но в конзолата не пише нищо освен това : 

Kicked : You are BANNED. Check your console

demo :

http://dox.bg/files/dw?a=af07ad4ca7

picture :

http://dox.bg/files/dw?a=cedd4444c4

Е добре де , не ти ли стана неудобно вече ?!

Ти може би си единствения играч който има над 20 бана, и то с най-разнообразни причини !!!

Как пък не се усети, че отдавна е дошъл момента, и трябва при теб да промениш/поправиш нещата в уйндоус-а ти и в цс-а ти ? Няма логика ако проблема е в бан системата, все ти да отнасяш бановете без нищо. Нали така ? Щом ядеш баници всеки месец, то значи, че при теб нещо тотално е объркано и не може така да продължаваш !!!

Хвани и си преинсталирай машината с този win7 който е лично моя преработка, няма значение, че е 64битов. Инсталвал съм го даже и на нетбук с 1.6 гхз едноядрен процесор и 1гб. рам памет. Справя се отлично като за такава машина. Достатъчно лек даже и за слаб хардуер.

След инстала на тоя win, първото нещо което трябва да направиш, е да инсталираш тези два .msu добавки

msu1 & msu2 ! След инстала на тези добавки

1. Рестартирай машината.

2. СПРИ/disable windows update.

3. Регистрирай с това: win7REG

4. В контрол-панела иди на "регион и език" иконата, от там в менютата промени всичко да е на БГ, и това на снимката да е последната стъпка в промените 0q5jJJd.png след което рестартирай.

5. Качи си всички драйвъри за дъното само от сайта производител, и рестарт.

6. Качи си видео драйвъра в зависимост дали е: nVidia или ATI пак от официалните сайтове, и рестарт. 

7. Инсталирай това: DirectX и рестарт. 

8. СПРИ тежките теми на windows ( Disable Themes знаеш как става ) и рестарт.

9. Натисни и задръж бутона WIN+R и в полето напиши msconfig И НЕ ГО ЗАТВАРЯЙ ТОЗИ ЕКРАН,после ще се ориентираш по снимката долу. YrbfImZ.png ТУК ВИНАГИ ТРЯБВА ДА ИМА САМО ОТМЕТКИ НА ВИДЕОТО (NVIDIA/ATI) И НИЩО ДРУГО !!!

10. В същия този екран на бутона StartUp,направи това което в снимката: KiSakij.png НИКОГА, никакви попълнени отметки не трябва да има. След като направиш тези промени, избери DISABLE, ПРИЛОЖИ, ОК и след това рестарт.

Това са основните стъпки които задължително трябва да направиш !!!

След тях, вече може спокойно да си инсталираш ЦС и програмите.

Ето ти и ЦС 1.6 за сваляне !!!

Ако, и след тези промени БЕЗ ДА НАЛАГАШ, ПРИЛАГАШ, ПРОМЕНЯШ по твои си начин .cfg файла  ....  ТИ отново бъдеш банната от системата на цс1.бг ... ела и ми се оплачи !!!

Действай, успех. 

П.П. Ако някъде ти е мъгла и не схващаш кое, как, какво трябва да се направи, пиши ми на ЛС ще ти помогна.

П.П. 2 Бана няма да ти се премахне докато не направиш нужното горе !!!

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...