Jump to content

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Деян Драголюбов 

2.Години: 32

3.Град: Варна 

4.Skype за връзка: cheren85 

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  бил съм преди  тук  .

6.От колко време играете в нашите сървъри? 754.73 hr 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 12h

9.Можете ли да работите в екип?  Да 

10.Познавате ли амх командите? Да 

11.Имате ли проблеми с нервите? НЕ 

12.С какъв псевдоним играете? [email protected]*** 

• Харесвам 3

Били сме админи заедно тука по едно и също време,не съм виждал лошо от тебе, никаква идея що си останал без права,но от предишни наблюдения съм останал с добро впечатление от теб като админ и да,аз съм за. :tease:

• Харесвам 1

Избягвам да се меся в чуждите работи , но тук не мога да пропусна.

Този човек написа на всички следното нещо :

"да умрете всички от ... (тук даже не мога да напиша думата) "

Има го снимано цялото изречение и го имаше и качено тук в някоя от темите. Имаше един "Samokoveca" , той беше снимал и беше качил снимката.

Аз съм твърдо ПРОТИВ този човек да е админ...

• Харесвам 1

Аз пък съм ЗА, Черния е супер точен пич, на живо също го познавам и няма грешка. Добър играч е, което ще рече, че ще хваща с лекота индивиди ползващи непозволени средства. Да не говорим за факта, че по цял ден виси в сървъра. Относно предния пост, смея да твърдя, че казаното е една голяма лъжа. Думите "смърт" или "умиране", както и "всички" изобщо не се съдържаха в гореспоменатото. Както казах - ДА от мен и успех приятелю.

• Харесвам 1

Единственото положително нещо при теб е активността. 

Ти си един от най-често гагваните играчи в сървъра, заяждаш се, псуваш, обиждаш и няма и ден в който да нямаш поне един гаг. Другото което е всички знаем какъв известен ранкер си :D и как постоянно се местиш от по-добрия отбор заради статса, защото това е единственото нещо което те интересува.. което ще е минус за баланса в сървъра. 

Против! 

• Харесвам 4

Много пъти съм играл с теб и не съм останал с добро впечатление от твоя страна.Думите на shalqlq ги подкрепям винаги, когато да вляза в сървъра,ти винаги или обиждаш или играеш от по-силния отбор.От мен против.

• Харесвам 5

Аз съм ЗА, тъй като кандидата според мен, ако бъде одобрен ще гледа да спазва баланс доста повече от колкото в момента, ако изобщо може да се вярва на думите - че влизал само от силните. Като цяло мисля, че би си гледал администраторските задължения, включително да сменя рекламните никове, а не както в warcraft-a.

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...