Jump to content

Лаг при изкачане на етикети.

Tenko0

Recommended Posts

Незнам дали при останалите е така, но при мен когато изскочат сървърите със син надпис в центъра на екрана и почва страшно много да ми лагва. Това трае няколко секунди докато изчезне въпросната информация. Ако е нужно да направя един скрийн следващия път хем да видим на колко падат кадрите.

Незнам дали при останалите е така, но при мен когато изскочат сървърите със син надпис в центъра на екрана и почва страшно много да ми лагва. Това трае няколко секунди докато изчезне въпросната информация. Ако е нужно да направя един скрийн следващия път хем да видим на колко падат кадрите.

Това в кой сървър ти се получава и трябва да ти се получава когато си мъртъв и при мен пада леко,но нямам проблем,колко фпс-си ти става след като се покажат съобщенията ?

По принцип това се получва от слаба видео карта.Като цяло колкото по малко изскачащи надписи толкова по-гладко върви играта.

Тези надписи не се появат докато си жив,а като си мъртъв и не е много голяма болка за умиране,и се случва при много малко хора!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...