Jump to content

Тема относно Awp India

Guest `P1

Recommended Posts

Здравейте! Надявам се това, което ще ви кажа да се вземе насериозно.Става въпрос за Awp India. В момента сигурно това е единственият останал хубав сървър нa тази карта.Сървъра е хубав, пълни се постоянно.Обаче има проблем просто със самата игра.На 100 % не съм единственият, който ще Ви го каже.Пуснете анкета дори ако искате за да разберете, колко много хора са на моето мнение.Със другите сървъри лично аз нямам проблем.Играе се гладко, не насича, няма лаг.Но в India-та нещата не стоят така.Със лаг проблеми нямам, пинга ми е 3-4.Обаче много насича самата игра.Адски много.Куршумите просто не влизат.Движението е сякаш по-мудно.Дори и при празен сървър.Мога дори да кача 2-демота от индията и от някав измислен сървър на авп, да видите, сами, че в другия сървър не пропускам, играе се гладко, движението е по-добре, самата игра е без-проблем и съответно много по-приятна.Най-простият начин да се разбере, че насича е че в другия сървър, стрелбата ми на Fast Zoom-а не се вижда оптиката, а в индията се вижда всеки път.Все пак се стреля с awp и е важно да е нормална играта.Не става въпрос за характеристики на машината и прочие.Не знам дали е от хоста или от самият мод, но Ви предлагам да се оправи.Гарантирам ви, че ще се пълни 2 пъти повече ако се играе гладко и нормално.Просто играта е много по-приятна.Напоследък все повече хора се оплакват и затова се реших да напиша тема.Много ще се радвам, при положение, че се оправи, защото както казах това е единственият останал хубав сървър, но можете да го направите и по-добър. Поздрави! :)

Тая песен колко съм я пял та пял и накрая излиза, че текста бил грешен - не съм пял вярно. В момента очакваш отговор, че проблема е в теб, не от сървъра, нито от хоста, нито от доставчика им. Това било 'единичен проблем' (очевидно 'единичния проблем' се случва при всеки втори, ама карай да вари - проблема е в теб).

btw, иначе и аз не пропускам в празен сървър - всичко си влиза на мястото :0454::0454:

Edited by СмешнаНация
  • Тъжен 1

преди 15 часа, `P1 said:

""Със другите сървъри лично аз нямам проблем.Играе се гладко, не насича, няма лаг.Но в India-та нещата не стоят така.Със лаг проблеми нямам, пинга ми е 3-4.Обаче много насича самата игра.Адски много.Куршумите просто не влизат.Движението е сякаш по-мудно.Дори и при празен сървър. ""

Какво имаш предвид с това "другите сървъри" ?! Други сървъри от тази верига (cs1bg) или някви на други вериги ? 

Ако визираш други сървъри, на други вериги....замислял ли си се, че твоята интернет връзка, от твоя доставчик на интернет, просто нямат сходства с хоста на ТАЗИ верига (cs1bg) ?!

Не съди само по ниската ти латенсия към cs1bg... понякога това хич не е достатъчно за да сте ОК връзката ти и хоста ни.

На мен ми се е случвало да играя в сървъри в които имам отвратителна плаваща латенсия около 40-60+, стрелям в краката им, че даже понякога не ги целя в телата, а пък патроните ми да им влизат директно в главите им с лекота ! 

И обратното, играя примерно в някъв сървър с постоянна латенсия от 2мс., чудесна интернет връзка, отличен хардуер, напълно концентриран в звук, картина и в играта като цяло, и НЕ и НЕ ! Просто не става игра, не влизат патрони и т.н. Правили сме си експеримент с няколко админа като сме се редили неподвижни на карта, и някои от нас отсреща ни цели с awp, с мерник насочен, точно в глава...  патроните не влизат и поразяват само с 10 демидж въпреки че удара е насочен точно в глава !!! 

Помисли малко, ако нещата куцат някак си само при нас в cs1bg, при изграждането, настройки, модове и прочие... то на всички ще им върви по начин по който ТИ описваш, защото просто на практика ще е нещо зле направено, недоизпипано и т.н.  

Съгласен ?!

Поздрави.

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Както казах само за INDIA става въпрос.С останалите сървъри няма проблем.И пак казвам не е само ПРИ мен.На 90 % от хората е така.Играя всеки ден във сървъра повече от година.Не играя цс от вчера.Просто най-малкото, което е този сървър не върви с 1000 фпс.Няма начин.Според мен е от хоста.Явно е на някой измислен като smshosting или нещо подобно.Обяснявам като нормален човек, че в INDIA върви много зле.Във дъст2-а или в останалите сървъри няма проблем.И не съм чул някой да се оплаква.Мисълта ми е, че в който и сървър на АВП да вляза се стреля по-добре, дори и най-измисленият намерен в интернет, а това не е нормално.Говоря съответно за сървъра, не за цялата верига.И това не е само при мен, нито ми е от компютъра, нито от нищо.Просто сървъра нещо не е в ред.

Във всички сървъри е така, не само в индията, отделно за fast scope на теб ти показа набързо оптиката, а тези които те гледат не. Във всички сървъри лагва малко или много, ама това е от самия хост.

• ХА-ХА 1

преди 18 часа, `P1 said:

1. Става въпрос за Awp India. 

2. Мога дори да кача 2-демота от индията и от някав измислен сървър на авп, да видите, сами, че в другия сървър не пропускам.... 

3. Най-простият начин да се разбере, че насича е че в другия сървър, стрелбата ми на Fast Zoom-а не се вижда оптиката, а в индията се вижда всеки път.

По точка 1. ...ОК става ясно, че говориш за сървър от ТАЗИ верига. Но после ?!?!

Точка 2. говориш за "някъв измислен сървър". Ама не уточни, че визираш сървър отново от нашата верига. Така оставяш впечатление, че пишеш за awp сървър от др. верига, защото най-малкото, че тук в cs1bg ИЗМИСЛЕНИ сървъри няма !!! Всичките си имат имена, и просто трябваше да споменеш името на сървъра в първия си пост БЕЗ думата "измислен".   

По 3.  ...думата "другия" отново няма никакво уточнение за кой сървър говориш. 

Преди 42 минути, `P1 said:

1. И пак казвам не е само ПРИ мен.На 90 % от хората е така.

2. Обяснявам като нормален човек, че в INDIA върви много зле.Във дъст2-а или в останалите сървъри няма проблем.

3. Мисълта ми е, че в който и сървър на АВП да вляза се стреля по-добре, дори и най-измисленият намерен в интернет, а това не е нормално.Говоря съответно за сървъра, не за цялата верига.

1. Ти няма как да си 90% от хората... и да отговаряш вместо тях !

2. Чак тук, във втория си пост, уточняваш за какво иде реч !!! Но не и в първия !

3. И отново противоречия ! По горе, хем искаш да ни убедиш как си написал, че нашата india сравнена със сървърите: dust2 и останалите от cs1bg си нямал проблеми, хем същата тази india я сравняваш с  "най-измисленият намерен в интернет" ! Е... кое последно да се разбира ? Не сме медиуми, че да знаем кой, къде, какво, защо иска и т.н.

Следващия път си формулирайте въпросите, уточнявайте максимално ясно за кое/какво точно аджеба драскате. 

Добре, сега ще се опитам да обясня по най-простия начин.Нямам проблеми със останалите сървъри от веригата.  Имам проблем със AWP INDIA.

Мисълта ми беше, че ако вляза във произволен сървър, който не е от веригата, просто произволен сървър да кажем AWP, намерен в интернет, ще се играе по-добре от INDIA-та на CS1.bg.Останалите сървъри са добре.Мисля, че е достатъчно ясно.И то какъв проблем и не само при мен, просто насича, стрелям във играча, куршума 5 метра от него, движението е мудно и се чувствам бавен, просто сървъра му има нещо, отделно не върви с 1000 фпс, отделно има някаъв проблем с мода, но според мен е от слабият хост.И пак казвам, като си мислите, че е само от мен пуснете една анкета да видите, за колко много играчи става въпрос.Това е.Ако не се оправи, ще продължава да се цъка така.Просто ако се оправи ще се пълни 2 пъти повече сървъра.Лека вечер :)

преди 14 часа, `P1 said:

Добре, сега ще се опитам да обясня по най-простия начин.Нямам проблеми със останалите сървъри от веригата.  Имам проблем със AWP INDIA.

Мисълта ми беше, че ако вляза във произволен сървър, който не е от веригата, просто произволен сървър да кажем AWP, намерен в интернет, ще се играе по-добре от INDIA-та на CS1.bg.Останалите сървъри са добре.Мисля, че е достатъчно ясно.И то какъв проблем и не само при мен, просто насича, стрелям във играча, куршума 5 метра от него, движението е мудно и се чувствам бавен, просто сървъра му има нещо, отделно не върви с 1000 фпс, отделно има някаъв проблем с мода, но според мен е от слабият хост.И пак казвам, като си мислите, че е само от мен пуснете една анкета да видите, за колко много играчи става въпрос.Това е.Ако не се оправи, ще продължава да се цъка така.Просто ако се оправи ще се пълни 2 пъти повече сървъра.Лека вечер :)

Здравей! Само да ти кажа,че не мисля,че е хост-а защото машината е доста добра,другото което е,че всеки ден сървърите се атакуват от ботнет мрежи и от други вериги с цел,да спре да съществува тази верига,но може да ме барнат само на едно специално място :D другото което е,вчера направих промени можеш да кажеш дали има разлика или не? Всеки ден излизат нови кръпки за играта,и се оправят доста бъгове,играта е доста стара и няма вече официална подръжка кажи речи,другите сървъри в интернет не ме вълнуват,защото те не са приоритет за атака.Надявам се да разбереш какво искам да ти кажа. Поздрави!

Ами след промените бих казал, че е сравнително по-добре, само единствено се чувства малко по-мудно движението.Последно да кажа и лок на темата.Ще направиш ли airaccelerate-то на 100, защото в момента не знам защо, много ми е трудно движението във въздуха и стрейфинга, а другаде по-принцип нямам такъв проблем.Едва ли ще навреди на някого, че можеш да се скача със една идея повече, просто cvar.Това е. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...