Jump to content

Предложение за смяна на мод

Guest `P1

Recommended Posts

Здравейте, предлагам сървърът, който се пълни най-малко да се смени със HnS Floppytown.При наличието на 1-2 читави такива, смятам, че ако се смени (или добави) ще се пълни доста при положение, че има много хора, които го играят, но няма хубави сървъри.

On 11/2/2017 at 5:14 AM, `P1 said:

Здравейте, предлагам сървърът, който се пълни най-малко да се смени със HnS Floppytown.При наличието на 1-2 читави такива, смятам, че ако се смени (или добави) ще се пълни доста при положение, че има много хора, които го играят, но няма хубави сървъри.

За кой сървър става въпрос ?

Няма значение кой.Който е най-малко игран, защото ако се смени със ХНС, хнс-то ще се пълни много повече.Както казах, няма налични хубави сървъри и направата на един такъв, ще е добре за веригата.Примерно може да се смени със KZ сървъра, тъй като гледам не се пълни и няма как да се пълни повече от един Floppytown. :)

Ако имат възможността няма да е лошо да се опита с hns,към този мод има по-голям интерес, кзто отдавна загуби популярност, дори Валко ако помниш какво ли не го прихме и накрая си стоеше празен имаше тук таме ден в седмицата да се съберат 5 играча за около 30мин.. Говоря по мои стари наблюдения, възможно е когато ме е нямало сървъра да е имал по-голяма посещаемост.  

преди 3 часа, Габриел said:

Ако имат възможността няма да е лошо да се опита с hns,към този мод има по-голям интерес, кзто отдавна загуби популярност, дори Валко ако помниш какво ли не го прихме и накрая си стоеше празен имаше тук таме ден в седмицата да се съберат 5 играча за около 30мин.. Говоря по мои стари наблюдения, възможно е когато ме е нямало сървъра да е имал по-голяма посещаемост.  

Именно.От бая време наблюдавам в цс-бг-то, че няма хубави сървъри на ХНС.Повечето са лагави и стоят празни.Има само 2, който стават г-д и в който аз играя, но в единия Админите си правят каквото си искат, а в другия като се посъберат хора и не може да се играе от лаг, така, че ако веригата пусне един хубав Floppytown, понеже останалите карти почти не се играят вече, мисля, че ще се пълни доста, пък и не е като да не е известна веригата.Да видим какво ще решат главните.

преди 9 часа, The Shrew said:

Искам да попитам защо не пуснете цс го сървър ?

Преди имаше сървъри, но мисля, че ги махнаха заради неактивност, когато и да ги погледнех беха празни.

• Благодаря 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...