Jump to content

Предложение за дъст2 сървърите

Guest Critix

Recommended Posts

Предлагам,тъй като напоследък много хора се оплакват че няма никакъв баланс във сървърите.Много хора  влизат, някои дори играят само Терористи,много играчи и излизат ..и почти към края на всяка карта  резултата на ''таблото е 30-4 за Терористите,да добавим плугин който да те пуска в произволен отбор поне или да направим awp-то 12000$.... знам ли.За да има някакъв баланс.Ще е по интересна и завързана играта.Често ми се случва да моля и да подканвам някой да мине 2 никакъв резултат.Някой ще кажат че всичко е до skill level ,но както се казва едно пиле пролет не прави.                                                   Ако някой има добри идеи нека сподели.Но според мен би било разумно,и ще подобри играта в дъст2  сървърите.

Поздрави,

Мести ги бре.По-редовните знаят кой колко играе, избирай си 2/3 и ги пращай кънтър-терори и готово.Тръгнат ли да мачкат много пращай ги 2-ки да ги видим колко са уж добри.

• Харесвам 1

On 10/29/2017 at 9:15 PM, Critix said:

Предлагам,тъй като напоследък много хора се оплакват че няма никакъв баланс във сървърите.Много хора  влизат, някои дори играят само Терористи,много играчи и излизат ..и почти към края на всяка карта  резултата на ''таблото е 30-4 за Терористите,да добавим плугин който да те пуска в произволен отбор поне или да направим awp-то 12000$.... знам ли.За да има някакъв баланс.Ще е по интересна и завързана играта.Често ми се случва да моля и да подканвам някой да мине 2 никакъв резултат.Някой ще кажат че всичко е до skill level ,но както се казва едно пиле пролет не прави.                                                   Ако някой има добри идеи нека сподели.Но според мен би било разумно,и ще подобри играта в дъст2  сървърите.

Поздрави,

Илийка брат,винаги може да се добави този плугин,но трябва да го решат по-голямата част от играчите,защото както има много силни играчи,също така има доста слаби и се бутат да играят 1-ци,но като цяло всичко се бута 1-ца заради авп-то и лесните убийства,но като цяло като се наложи предупреждаваш 1-ците по-добрите да се местят 2-ки или ги местиш принудително,когато играта наистина куца и не става нищо.

За мен не е приемливо да насилвам някого да играе от другия отбор. Да, може да подканя или примоля, но не и ,,Местя те, дреме ми как ти се играе на теб и за какво влизаш в нашите сървъри, и въобще къв си ти? "  Според мен бихме си изгубили играчи така, второ, че ще се създаде напрежение още в момента, в който произволно започне местене по отборите. Едно е системата, друго е админ. Това не е решение за мен.

• Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Upvote 1

Съгласна съм с колежката, вярно че понякога наистина има нужда да преместим някой по-силен играч, но ние не може да му кажем ''ей ти тука ще играеш, щото другите са слаби'' .. Но пък като за човек, който всеки ден е в сървъра, виждам всеки ден едно и също..или всички ранкери и ''прота'' са Т или всички са CT и естествено се сещате какво става..20/0, 17/2 и т.н. Тук използвам да кажа и за админите, които по принцип са длъжни да се местят от по-слабия отбор но почти никой не го прави. ( и не го казвам просто така, дала съм и снимки на който трябва), Не знам Critix подканваш ли ги да се местят, какво правиш, но ти точно всеки път като те засека играеш от по-силния отбор и не се сещаш да се преместиш. Ако всички админи се местим, от падащите, защото винаги има поне по 2ма админа понякога и повече..г/д хитващи, мисля че се постига някакъв поне малък баланс, но ако не се местят, няма как да стане. 

Не виждам за какво продължавате да спамите в темата?!Дали ще е с плъгин или от админ, когато видите,че играта е 15-1 и рунда свършва за 50 секунди или иначе казано единият отбор смазва другият постоянно, баланс трябва да направите! Сега въпроса е как така- еми така! Имате флагове за баланс, те за това са измислени играта трябва да се балансира,...""ама играчи щяло да се губят"" -я стига глупости най-много някой ревльо да се размрънка,че ще му се скапе ранга! Играчи се губят когато няма баланс и админите си бъркат по носовете.Не винаги е достатъчно админите да играят от по-слабият отбор, затова, следете внимателно играта, Осмислете думата Баланс и се запознайте с командата -трансфер на играч/и.

• Харесвам 1
  • Тъжен 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...