Jump to content

Chat Ban

HARDSTYLE มวยไทย

Recommended Posts

Бях Chat Ban в War3 сървъра от един от смотаните ви админи(DaRk) даже и аз не знам защо??...едно аверче color го попита и тоя се направи на ударен както и другите "випове" ем не,че нещо,но гледайте малко к'ви мишкари са ви админите.Ето линк към демото чат бана става около 4:10 https://www.mediafire.com/file/v96odi5fmdf419r/cs1BG-WAR3-demo.dem

Edited by Jiwkov*
  • ХА-ХА 1

Аз играя от дъжд на вятър и по-принцип ми е през кура исках само да ви кажа относно избора ви на админи,че е много слаб и вижте се кви сте прости вместо да изгледате демото и да видите,че съм прав вие ме банвате ебахти сериозната верига да еба :D:D..Язък..готин сайт имате и сървърите също аз винаги мога да си променя ip-то и да вляза и пак да си играя с друг ник или друг стеам няма проблеми приемето го като ГРАДИВНА КРИТИКА

Edited by Jiwkov*
  • Тъжен 2

1. Получваш бан от форума и сървърите - тук не сме изправителен дом , моля потърси такъв настоятелно. Нека компетентните органи се опитат да ти помогнат да си оправиш държанието и речника.
2. Чакаме обяснение от админа , каква точно може да бъде обидата, че да последва гаг в размер на 999 минути. @DaRk

Edited by Jiwkov*
  • ХА-ХА 1
  • Объркан 2
  • Upvote 1

преди 8 часа, DaRk said:

Съжалявам че не писах досега но в непрочетени не ми излиза темата.Исках да го гаг за час два но съм прекалил с деветките, не че не ги е заслужил.

Е, хубаво де, ама ние искахме да разберем с какво точно си го е заслужил, че на демото нямам спомен да се вижда ?!

Уточни защо яде гаг този !?

преди 2 часа, Hell said:

Е, хубаво де, ама ние искахме да разберем с какво точно си го е заслужил, че на демото нямам спомен да се вижда ?!

Уточни защо яде гаг този !?

Проблема е че два мапа ги храни а не мога да го гагна,после в скайпа видях че Йохан е дал линк за проблема.

Лошо няма, но другият път като ги гагваш за предишни нарушения, няма да е лошо да си пазиш доказателства..демота логове или снимка, за да може когато се оплачат ''' да си вържеш гащите"",  да се надяваме,че няма да има повече такива действия, в крайна сметка всеки нарушител рано или късно си получава наказанието..

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...