Jump to content

Sm3sHk0

Recommended Posts

Въпросните карти са отлични за ГънГейм и съм сигурен, че доста ще се тачат. Редовно са ме карали след вот да пусна някоя от тях, но тъй като ги няма в списъка, съм предлагал алтернативни избори. Аз съм твърдо ЗА.

• Upvote 2

• 1 month later...

Гледам че темата не е затворена все още, та мога да споделя някои неща. Като за начало смея да твърдя, че отзиви от още играчи надали ще се появят тук, понеже повечето регистрирани във форума не играят ГънГейм. Естествено има такива които влизат във въпросния сървър, но пускането на пост не е жизнено важно за тях и очевидно не виждат смисъл да го правят. Надявам се никой да не се обиди, определено не ми е това целта. Без значение регистрирани или не, почти всеки ден виждам доста познати имена да се намират в един от конкурентните ГънГейм сървъри. Както са казали хората - няма случайни неща. Неведнъж съм споменавал, че има излишни карти, всички от тях големи. Разбира се, че трябва да има разнообразие, но в този смисъл на думата ние сме доста разнообразни. Ежедневно ме карат да сменям по доста пъти даден мап и ако случайно пропусна тази процедура, в 80% от случаите сървъра остава с половината играчи по-малко. След това липсващите ги намирам къде? Точно така - при конкуренцията. Хората тук са дали предложения с имена и снимки, а вместо това има обновяване с още големи карти, едната от тях даже си я имаше, но се води нова, това е blue_magic. Няма да е зле да се качат нови карти за сметка на някои от старите, определено има нужда.

Надявам се това да не се счете за излишен спам.

• Харесвам 1
  • Upvote 1

On 11/2/2017 at 5:47 PM, BIOHAZARD said:

Гледам че темата не е затворена все още, та мога да споделя някои неща. Като за начало смея да твърдя, че отзиви от още играчи надали ще се появят тук, понеже повечето регистрирани във форума не играят ГънГейм. Естествено има такива които влизат във въпросния сървър, но пускането на пост не е жизнено важно за тях и очевидно не виждат смисъл да го правят. Надявам се никой да не се обиди, определено не ми е това целта. Без значение регистрирани или не, почти всеки ден виждам доста познати имена да се намират в един от конкурентните ГънГейм сървъри. Както са казали хората - няма случайни неща. Неведнъж съм споменавал, че има излишни карти, всички от тях големи. Разбира се, че трябва да има разнообразие, но в този смисъл на думата ние сме доста разнообразни. Ежедневно ме карат да сменям по доста пъти даден мап и ако случайно пропусна тази процедура, в 80% от случаите сървъра остава с половината играчи по-малко. След това липсващите ги намирам къде? Точно така - при конкуренцията. Хората тук са дали предложения с имена и снимки, а вместо това има обновяване с още големи карти, едната от тях даже си я имаше, но се води нова, това е blue_magic. Няма да е зле да се качат нови карти за сметка на някои от старите, определено има нужда.

Надявам се това да не се счете за излишен спам.

Здравей! Искам да ти кажа,че другите вериги не ме вълнуват и никога не съм се интересувал какво се случва в тях,и така ще остане за-напред хубаво е да се знае това,защото незнам за кой път го казвам това,но няма значение....

Добавил съм 30 нови карти списъка може да го видите малко по-надолу в темата,и да добавя само,докато някои хора се чудат по-цял ден какво да правят и критикуват и се заяждат с останалите,други ходят на работа от сутрин до вечер (Аз примерно) както и много други,но винаги съм гледал всичко да е наред и така,винаги ще има недоволни и това няма как да се промени.... Поздрави :)

gg_zima_dust
gg_winterplace
gg_under
gg_tri_urovn9
gg_tonka9_lini9
gg_strelbak
gg_storm_box
gg_stairs_and_boxes
gg_small_water_cbble
gg_rab_na_galerah_v1
gg_portal_v1_fix
gg_parebrik_v1
gg_paradna9_v1
gg_mutko_mojet_v_english
gg_mnogo_kolonn
gg_meat_india_v1
gg_m9snoi_box_v1
gg_m9sko_v1
gg_krasno_jeltie_proxodi
gg_korob_v2
gg_konveer
gg_kirpi4
gg_italia_boxes
gg_green_hill_mini
gg_dich2
gg_bl_counterquake_v2b
gg_bassein_s_kafelem
gg_4_ladders
gg_2_ramps_dust
$vremia$_v15

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...