Jump to content

Кандидат админ - beyond U

beyond U

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Георги Георгиев

2.Години: 18

3.Град: Хасково

4.Skype за връзка: joro9821

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? В SlackServ съм админ от близо 2 години в 3 сървъра.

6.От колко време играете в нашите сървъри? Близо година , ако не и повече. Конкретно за авп-то часовете изписани в топа са 94. В момента могат да се погледнат.

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
CS1.BG | AWP India Forever 1000FPS 

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Отделеното време ще бъде прилично и не разочароващо.

9.Можете ли да работите в екип?  Да

10.Познавате ли амх командите?  Познавам ги

11.Имате ли проблеми с нервите?  Викат ми оня с железните нерви xd

12.С какъв псевдоним играете? beyond U

Си адним или си бил админ? Защото 4 сървъра за ден ти трябва си някакъв античеат.. отделно, че не вярвам целият ти ден да е counter strike.. ? 

Та виждам,че доклади нямаш,само продължения,но не виждам какво общо има с това да си админ. Възможно е да докладваш на админи и да ще е интересно да разберем така ли е от някой админ на който си докладвал до тогава смятам,че доклади нямаш..

За поведението ти не знам,но не ми изглеждаш някакъв заядлив, не знам дали авп индията е закъсала за админи,но не виждам пречка да ти се даде шанс.. само,че напрей некой друг доклад де?

Та имаш за от мен, смятам, че може да ти се даде шанс ?

От мен имаш За, поради простата причина,че съм те засичал из сървърите и съм останал с добро впечатление + това сме били бивши колеги и знам,че ще се справиш с задълженията като админ,не съм те виждал да псуваш или да играеш с непозволени помагала и желая ти късмет.

.

Аз пък бих му дал едно стимулиращо НЕ/Против. Причината е, че съм го засичал не веднъж и честно казано за 18 годишен знае доста повече псувни и ругатни от мен (не казвам, че ми е беден речника де). Доста заядлив човек, виждал съм доста такива, особено след като им се даде шанс, стават Богове. Не мисля, че би се вписал в 'спокойна' картинка като вашата, хаоса се разпознава от далеч.

1 hour ago, Габриел said:

Си адним или си бил админ? Защото 4 сървъра за ден ти трябва си някакъв античеат.. отделно, че не вярвам целият ти ден да е counter strike.. ? 

Та виждам,че доклади нямаш,само продължения,но не виждам какво общо има с това да си админ. Възможно е да докладваш на админи и да ще е интересно да разберем така ли е от някой админ на който си докладвал до тогава смятам,че доклади нямаш..

За поведението ти не знам,но не ми изглеждаш някакъв заядлив, не знам дали авп индията е закъсала за админи,но не виждам пречка да ти се даде шанс.. само,че напрей некой друг доклад де?

Та имаш за от мен, смятам, че може да ти се даде шанс ?

Не знам дали имам право да пиша по кандидатурата ми , тъй като не знам как процедирате тук , но ми беше зададен въпрос и се чувствам длъжен да отговоря на него. Та в момента съм админ и не не ми е проблем да бъда активен където и да било.Сравнително спокойна персона съм.

• Upvote 2

Каквото и да си говорим админи за индиа трябват. Там не влиза почти никой да не кажа направо никой админ и по всяко време се намират хора, които се заяждат, псуват и т.н. Играла съм с теб, да кажем, че от към поведение нямам забележки смятам, че ще се отнесеш сериозно ако ти бъде даден шанс. Това, че няма доклади не означва, че не трябва да му се даде шанс след като е редовен играч и не някой който чак толкова пък да не разбира за какво става на въпрос. ( и аз станах админ без доклади!) Надявам се да оправдаеш очакванията и да не се издъниш. ОТ мен имаш ДА. :) 

• Upvote 1

Бойната ти задачка е да вкараш и задържиш малко твои хора в авп сървъра щом си админ и на други места. Държа на ЛС да ми докладваш за хората които играят при нас заради твоите действия.

Админ флагове лесно се дават, но лесно се и вземат !!!

Това ти е условието за да си админ и при нас. 

@beyond U Сделка ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...