Jump to content

Проблем с левел в WAR3Respawn 16lv

CS_KING_

Recommended Posts

преди 6 часа, CS_KING_ said:

Здравейте! Имам проблем с XPто в сървара. Всички раси са ми рестартирани на 0 XP бихте ли могли да ми ги възстановите. Благодаря!

Здравей! Само един въпрос как ти няма хп-то,имаш ли регистрация на ника ? Другото което ще ти е кажа,е че командата за ресетхп е блокирана и не работи.

Добър вечер ! От няколко дни забелязвам,че няколко играча се оплакват от откраднато ХП и съм на 100 % сигурен,че има някои,който им влиза с никовете,които не са регистрирани с командата /reg ,след това пише /war3menu и рестартира ХП и мисля,че командата,както каза Варбанов може да се ползва.

Не знам как се е случило но вчера като влезнах всички левели ми бяха на 0 а хюмана ми беше на 16лв елфа на 14лв а ъндеад на  8лв... Нямам парола на ника и не знам как се слага... Може ли да се направи нещо по въпроса? Благодаря!

преди 4 часа, CS_KING_ said:

Не знам как се е случило но вчера като влезнах всички левели ми бяха на 0 а хюмана ми беше на 16лв елфа на 14лв а ъндеад на  8лв... Нямам парола на ника и не знам как се слага... Може ли да се направи нещо по въпроса? Благодаря!

преди 4 часа, CS_KING_ said:

Вчера развих отново хюман на 8лв и днес пак е на 0 не знам какво става...

Прочети темата и си направи регистрация.

• Create New...