Jump to content

Кандидат за Админ

murkai*

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Мирослав Николаев Кирилов
 2.Години: 17
 3.Град: Монтана
 4.Skype за връзка: Нямам..
 5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да но не и във сериозни сървъри/вериги ..
 6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? https://www.gametracker.com/player/murkai*/79.124.59.244:27015/ Нямам минутите но ще ги направя това ми е най-малкия проблем :)

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | DUST2 RESPAWN 
 8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Да не кажа голяма дума но 2-3 часа зависи колко ми се играе аз съм човек без работа и мога да отделям доста време :)
 9.Можете ли да работите в екип? Да
 10.Познавате ли амх командите? Имал съм сървър знам ги наизуст! :)
 11.Имате ли проблеми с нервите? няма такива работи :)
 12.С какъв псевдоним играете? murkai*

П. С. Искам да стана админ защото има нарушители в сървър в който аз играя а именно DUST2 Respespawn аз съм там в повечето време и няма да има проблеми ще си върша работата и всичко каквото трябва извинете че пускам така прибързано кандидатурата но както казах искам да съм част от екип дори ако искате може и да започнем със един Тест Админ :) Хубав ден! 

Не имаш от мене. Регистрирал си се преди няма и месец, намазни се на 5-6 човека, даваше + на хубави мнения и на "ДА-та" по кандидатурите само и само за да ти върнат "ДА" на твоята, а на отрицателните мнения по кандидатури слагаше -, с цел да ти дават после на тебе ДА (не че ме интересува дали си ми дал - или + просто отбелязвам). Сам каза нямаш и минутите и някак си не ми вдъхваш доверие като се опитваш да си хитър по тоя начин. 

Другото което е гледам, че казваш, че има много нарушители пък един доклад не си направил.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...