Jump to content

Кандидат за админ : wansted :*

wansted

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Миноел Минчев

2.Години: 16 (след две седмици ги навършвам )

3.Град: Плевен

4.Skype за връзка: mincho...5

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? не

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 

https://www.gametracker.com/player/wansted%20%3A%2A/79.124.59.244:27018/
7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Dust2 Arena No AWP [HLstatsX] #3

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?  (2-3 часа ) след училище  мисля , че няма да ми е проблем .

9.Можете ли да работите в екип? Да.

10.Познавате ли амх командите? Да.

11.Имате ли проблеми с нервите? не мисля.

12.С какъв псевдоним играете? wansted :*

• Upvote 3

On 19.08.2017 г. at 2:51 PM, BATMAN said:

Не, много лъжеш.

Съгласен съм с теб и не знам защо са ти задраскали коментара. Отново фалшива кандидатура от човек който се представлява за друг само защото вече се е издънил като админ или просто никога не е бил одобрен. От мене имаш Да... Само когато си признаеш кой е другия ти ник и защо ти махат правата постоянно.

• Upvote 3

On 19.08.2017 г. at 2:51 PM, BATMAN said:

Не, много лъжеш.

БЕЗ Излишен спам по темата! Обосновката къде е ?!

Получаваш 1 предупреждение, затова,че сам премахваш редакцията от админа.

Нямам едит бутон вече :( за това ще се цитирам сам с обосновката ми. Т'ва е човека дето по-рано имаше 2 акаунта, пускаше кандидатури от 2та акаунта и сам си даваше Да-та, лъжеше и за малко му повярвахте щото и права му дадохте. Та давам му не, защото не мисля, че се е променил.

• Upvote 2

Като за начало искам да се извиня да се извиня за допуснатата грешка , че не ми вярвате наистина не знам за кого ми говорите и въобще кой би се занимавал да си прави 10 профила само за да си пише хубави неща под кандидатурата ? . Знам , че думите за излишни затова ще действам . Всички , които не ми вярват знаят ми скайпа нека направим конферентна (аз asffetr и всички тези ) на , които съм им загубил доверите . Извинявам се още веднъж  друг начин не виждам !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...