Jump to content

Оплакване от админ

pazi_glavata

Recommended Posts

1. Име на админа : BIOHAZARD
  2. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ) несправедливо гагване + банн 
  3. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки )
  4. В кой сървър се е развила случката 79.124.59.244:27032  awp.india.
  5. Демо линк:  http://dox.bg/files/dw?a=50d257bdc9  ;  http://dox.bg/files/dw?a=102ca0cfb9  ;

С тези псевдо-демота от по петнадесет секунди за никъде не си. Имам ги аз, но в доста по-голям формат и тъй като на тебе не дължа отчет - за момента нищо няма да постна тук, иначе съм си ги качил в докс-а и ако някой от главните ми ги поиска ще ги пратя. 

Сега по другия въпрос... Ти беше баннат от форума снощи заради изключително вулгарно поведение, не знам какво още искаш. Да спомена само че не аз те баннах.

защо само той е баннат при наличие и на 2ро обиждащо се лице ? зашо и в форума си го баннал? криеш нещо за да си е междо админите хаиде качи демото и ти тъи като само него гагна и банна а дръгия ти приател го остави шото ти е познат

Преди 23 минути, pazi_glavata said:

защо само той е баннат при наличие и на 2ро обиждащо се лице ? зашо и в форума си го баннал? криеш нещо за да си е междо админите хаиде качи демото и ти тъи като само него гагна и банна а дръгия ти приател го остави шото ти е познат

9157069R.jpg

При такива писаници в чата на форума,задължително човека получава бан,дори и брат ми да е,пак отнаса бан-а.

Има правила и трябва да се спазват!!!

защо не погледнем и по нагоре какво е писал :) биохазарта аз имам снимки къдети биохазата го издразва нормално че ше се изнерви сллед несправедлив банн и гаг  нали уж е админ ама гагва тези които нему изнасят а аверчетата фрее не е коректно

другото което е. Ние сме двама различни играча, а сме баннати и двамата.  Не се ли бан-ва по ник, не по ип 
П.П. С едно иш сме. Т.е. банвате и мен по този начин ...

Просто като видях ,че вие с приятелчетоти пускате оплаквания не знаех да плача ли да се смея ли.Така нека и аз да кажа няколко думи за Пази Главата и Праскам Глави.Понеже и двамата сте роботи и който ви бие винаги се заяждате с него и го заплашвате и обиждате.Точно твоето приятелче какви ли не заплахи ми отпрати ,че съм бил скрипт имал връзки в веригата а/у.И като видя ,че не му обръщам внимание почнахте да играете мръсно като точно ти мина от моя отбор и почна да му казваш къде се намираме и да не са просто обвинения той самия си го каза ,че го правите.И само за това подсказване заслужавате и двамата перманентен бан.За това вместо да се навирате между шамарите и да се правите на интересни си играйте играта като хората.

На Админското демо, което е по-дълго се вижда, че който обижда, получава гаг. Бана от сървъра е свален, но този от форума остава, заради обидите, които се изписаха. Следващият път си играйте играта и не обиждайте никого, защото когато нарушаваш правилата редовно, получаваш дълга почивка.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...