Jump to content

Предложение за дъстовете

Recommended Posts

Сигурно имате повече наблюдение и статистика, ама от около месец хората по дъстовете взеха да намаляват сериозно (в respawn, italy и други си има). Може би е време някои от тях да се слеят, няма смисъл да седят групички от по 7-8 в трите дъста: 

dust.jpg

Само се местим от единия дъст в другия през 2-3 минути. Та предложението ми е дъст 1 и 2 да се слеят.

• Upvote 2

Нормално е да намаляват все пак е лято и се играе по-малко. Какво ще стане, ако се слеят? Дъста ще е пълен окей, но  ще има такива ощетени играчи, които когато не могат да влезат в 1цата, защото е пълен и не са ВИП, влизат в 2ката..и си цъкат там, а ако го няма 2рия сървър то просто ще си намерят друга верига в която да цъкат. Навсякъде има намаляване на играчите дори и в respawnа се събират по-трудно вече повече играчи от колкото от обикновено, но това е както казах заради сезона. Против съм да се слеят! 

• Upvote 2

И аз съм против. Харесва ми и Italy и Respawn-a War-a беше постоянно над 20 но сега сезона намаляха малко но скоро пак ще започнат да се пълнят.

Предложението се отхвърля.

Дъстовете са почти пълни 24/7 с изключение на NO AWP сървъра, но той е направен точно поради тази причина , който не харесва снайперите да играе там. В момента сезона е такъв , че активността на играчите ще спадне , но това не значи , че трябва да се премахват сървъри.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...