Jump to content

Баланс в сървърите Dust 1 , Dust 2

Баланс   

11 members have voted

1. 1. Искате ли да има баланс или ви е забавно - резултат 17:1 (само като пример)

Recommended Posts

Предлагам да се прави тийм баланс от админите.Във всички сървъри едно и също - събират се на едно място ранкърчета и се мислят за много добри.На мен лично ми дреме или излизам или си биндвам /rs-то.Но новите играчи, които идват в тази верига никак няма да им хареса тази "политика", ще отидат в друг сървър с баланс.

Ще прикача една снимка и ми кажете какво виждате на нея  и дали един такав мап ще ви бъде интересен особенно, ако сте CT.

http://www.img-share.eu/f/images/385/1719uPoSNQ.jpg

Много от играчите, които влизат да игаят CT, започват да ръшват, обикалят мапа и ходят да гърбят през B, вместо да си пазят бомбите. Много играчи от Т abuse-ват това и правят 40 + кила на мап, като си седят близко до базата. Ако онези си седят на бомбите, вземат awp-тата, хвърлят smoke-овете какво ще направят T ? Тези които ръшват ще лежат по земята, тези които чакат в базата ще умрат от време. Не е въпрос на баланс, просто хората не знаят да играят CT.  Като си в масак и влезеш да играеш CT, трябва да се приготвиш да падаш, независимо кой колко е добър.

С две думи, дори и да преместиш добри играчи в CT, слабите и новите ще продължат да ръшват, ще си умират и ще си седят на същия резултат. 

С две думи един милион пъти е коментирано това нещо . Ако добрите играчи сами нямат акъл да минават към по - слабите за какво говорим ? Напълно излишно предложение според мен като се има предвид , че балансиор беше слаган преди време и сами знаете как ревнаха всички , че ги метка постоянно :Д 

Оценявам обосновката ти FREEDOM.

Първо,когато има хора със статс 3:10 ; 0:15 ; 1:8 е ясно, че дали ще се ръшка или ще се чака се играе с няколко човека по-малко, което не е много справедливо.Второ искаме в сървърите да е приятно...докато в такава атмосфера играчите се изнервят - едни бягат от сървъра, други псуват.. 

Никъде не казвам да се слага балансиор....Цъкнете на снимката ....не е до акъл, до ранкерство е. 

"те играчи сами нямат акъл да минават към по - слабите за какво говорим" - не може всички да имат акъл, ако имаха нямаше да се пускат и хакове.

Мисъл и акъл не можем да налеем. Единственото нещо което можем да направим, е да предупредим/накажем админи в подобна ситуация. Но пък на тази снимка горе, админи не видях. Така че...

Каквото и да се направи по въпроса, винаги ще има доволни и не доволни. Едни винаги ще си бъдат ранкери, други винаги ще са чакали, ръшери и т.н.

@FreedoM Много добре си спомня, че преди години заради такива като него висящи в Т база, беше сложен зонов камп-метър. Тогава също имаше доволни и не доволни (въпреки, че моето мнение за plugin-a беше мн.добро). Това просто като пример го давам за да разберете, че е пробвано всичко. И като казвам ВСИЧКО считайте, че не всичко само за баланса, а ВСИЧКО за което се сетите относно това играта в тази верига да е на ниво !!!

Когато имате доказателства, че админи са в подобна ситуация скупчени в един отбор, и са се самозабравили поне да опитат да направят баланс, моля да предоставите доказателствата в тема, или на ЛС.

Преди 25 минути, Hell said:

Мисъл и акъл не можем да налеем. Единственото нещо което можем да направим, е да предупредим/накажем админи в подобна ситуация. Но пък на тази снимка горе, админи не видях. Така че...

Каквото и да се направи по въпроса, винаги ще има доволни и не доволни. Едни винаги ще си бъдат ранкери, други винаги ще са чакали, ръшери и т.н.

@FreedoM Много добре си спомня, че преди години заради такива като него висящи в Т база, беше сложен зонов камп-метър. Тогава също имаше доволни и не доволни (въпреки, че моето мнение за plugin-a беше мн.добро). Това просто като пример го давам за да разберете, че е пробвано всичко. И като казвам ВСИЧКО считайте, че не всичко само за баланса, а ВСИЧКО за което се сетите относно това играта в тази верига да е на ниво !!!

Когато имате доказателства, че админи са в подобна ситуация скупчени в един отбор, и са се самозабравили поне да опитат да направят баланс, моля да предоставите доказателствата в тема, или на ЛС.

Поправи ме ако бъркам, но OG | Narkoss не е ли админ. Вчера раздавеше гагове като топъл хляб.

Преди 22 минути, BATMAN said:

Поправи ме ако бъркам, но OG | Narkoss не е ли админ. Вчера раздавеше гагове като топъл хляб.

Така е... мерси за поправката. Зная го с друг ник, а не с тоя дето е горе на снимката. 

Админа е наказан !!!

аз когато влязох в игра беше 11 на 9 нямаше място при полицаите по принцип винаги играя от по слабия теам :))

Edited by Hell
Да ти имам оправданието!!! На снимката се вижда че има място !

Здравейте !

Всички стари админи които сме тук знаят, че сме го коментирали многократно това нещо и няма как да стане. Ще обясня защо няма как:

Ако се сложи "Балансиор", всички играчи започват да мрънкат защо ги прехвърля от единия отбор в другия.
Ако админите започнат да го правят, играчите почват да псуват админите, да пускат оплаквания и обстановката се нажежава.
Истината е, че хората обичат да се правят на играчи в силния тиим и да играят за ранк.

Колкото до на @FreedoM написаното, ще се направя, че не съм го прочел. Твоят стил на игра и да казваш на другите как да играят не се събират в едно изречение.

Единственото решение на казуса е ако има админи в сървъра трябва винаги да са в слабия тиим, а истината е, че това нещо го правим само няколко човека.

Поздрави.

Преди 39 минути, Mowgli Wobblin said:

Здравейте !

Всички стари админи които сме тук знаят, че сме го коментирали многократно това нещо и няма как да стане. Ще обясня защо няма как:

Ако се сложи "Балансиор", всички играчи започват да мрънкат защо ги прехвърля от единия отбор в другия.
Ако админите започнат да го правят, играчите почват да псуват админите, да пускат оплаквания и обстановката се нажежава.
Истината е, че хората обичат да се правят на играчи в силния тиим и да играят за ранк.

Колкото до на @FreedoM написаното, ще се направя, че не съм го прочел. Твоят стил на игра и да казваш на другите как да играят не се събират в едно изречение.

Единственото решение на казуса е ако има админи в сървъра трябва винаги да са в слабия тиим, а истината е, че това нещо го правим само няколко човека.

Поздрави.

Така е, наистина го правят няколко човека.Нека стане задължително за всички ( админи ) - с какво едните са по-различни от другите ? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...