Jump to content

Предложение за сървърите

Recommended Posts

Здравейте,

предлагам да се махне опцията /me , всеки спами тая опция и поне за мен е малко тъпо да гледаш колко си му взел на противника. Може да се остави след като си умрял да си я пишеш да видиш колко щета си направил. Ако се махне може би ще намалее биенето през стените и ще се доближим до по голяма реалност.

• Upvote 1

Това със стените е все едно да махнеш дузпите във футбола.. Не даваш конкретна адекватна причина за премахването му, по-скоро може да се направи да не се вижда даден текст ако е придружен от команда с "/", а тя самата да бъде просто изпълнявана,но това е абсурд да се маха,защото да се намаляло биене през стените..

Мисля че може да се направи да виждаш нанесените щети само когато си даед и така ще се избегне това с биенето през стени, то и плъгина който показва дмг през стените също мисля че може да се настрои и да не показва щетите през стената и т.н.

преди 1 час, Габриел said:

Мисля че може да се направи да виждаш нанесените щети само когато си даед и така ще се избегне това с биенето през стени, то и плъгина който показва дмг през стените също мисля че може да се настрои и да не показва щетите през стената и т.н.

Точно това ми е идеята ,да виждаш щетите с /ме след като си умрял

Командата си остава активна, такава каквато е, все пак това е масак . Плюс това текст започващ с " / " никога не се е показвал в чат полето и не разбирам защо го коментирате.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...