Jump to content

Предложение за WAR3RespaWn 16lvl [SAVEXP]

^_TH3_BlacK_DragoN_^

Recommended Posts

Предложението е малко като молба 
искам да предложа да добавите някоя от de_rats картите и още две хубави карти според мен - cs_newbassault  ;  awp_de_bigfoot  
но иначе сървъра си е бомба пада цъкане :Laie_73:
и ако може също да се добави отново amx_showip  за да може да докладваме за нарушители че всяка вечер се намира някои да прекали.

Няколко човека бяха флуудвани, защото ип адресите им се виждаха от потребители и затова е премахната. Мисля, че е по-добре да си остане така, и при такава случка да се пише във форума :) за маповете съм съгласен и аз.

Излишно е да се вкарват карти като awp нещо си,като има Gun Menu

По-скоро е добре да се пооправи това с гласуването,че има добри карти,които не се играят,защото се въртят едни  и същи

преди 6 часа, БОЙКО БОРИСОВ said:

Няколко човека бяха флуудвани, защото ип адресите им се виждаха от потребители и затова е премахната. Мисля, че е по-добре да си остане така, и при такава случка да се пише във форума :) за маповете съм съгласен и аз.

ами тогава как ще бъде наказан даден играч прекалил дали с обиди или друго като няма админи или не може да му се извади ИП-то 
от известно време играя всяка вечер и не съм мяркал админи а обиди и псувни се редят ако не всяка вечер то през ден 
а за картите говоря за 1-2 карти но като цяло сегашните са си супер .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...