Jump to content

Предложение за дъстовете

Recommended Posts

Не мисля, че след всичко което админите направиха за мен, заслужават подобно предложение, но все пак веригата ме кефи и реших да Ви предложа някои неща, с които предполагам ще се върви нагоре. Та първото от предложенията ми е, да се добави ADMIN ESP. Какво ще рече това, ще дам 2 линка, единия накратко за какво служи това чудо (надявам се да знаете английски) и втория, да видите за какво иде реч в игра. 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=23691

Второ което е, се отнася за виповете и то е да се премахне т.нар. Bullet Damage. За аудиторията която не знае, това е плугина който показва набитите щети на вашия екран. Защо да се махне? Ами просто е, за тях е по-лесно "да целят през стените", защото когато уцелят някого, веднага се виждат щетите и знаят на къде да блъскат (точно като уалхак) и е някво безсмислено да имат такава привилегия щом целта на веригата е чиста и спокойна игра.
Накратко това са двете неща на които искам да обърнете внимание, ако Ви харесат, то ще е много голям плюс за дъстовете. ;)

• Upvote 3

''Не заслужават  подобно предложение " :tooth::tooth:   евала пичага... откри топлата вода или огъня беше ,забравих.Тия плугини са ненужни има си достатъчно защити сървъра.

@DuffyDuck Отначало ми хареса предложението ти(ADMIN ESP) като видях за какво става въпрос, но според теб веригата има ли нужда от този плъгин като системата е направена да банва автоматично?
За второто ти предложение нямам мнение,но според мен това "Bullet Damage" не ще бъде премахнато.

Преди 18 минути, Critix said:

''Не заслужават  подобно предложение " :tooth::tooth:   евала пичага... откри топлата вода или огъня беше ,забравих.Тия плугини са ненужни има си достатъчно защити сървъра.

Вземи ми прочети цялото мнение, тогава пиши неща. Че даже не знаеш какво искам да се маха и какво да се добавя.

Преди 9 минути, Stanislav Stefanov said:

@DuffyDuck Отначало ми хареса предложението ти(ADMIN ESP) като видях за какво става въпрос, но според теб веригата има ли нужда от този плъгин като системата е направена да банва автоматично?
За второто ти предложение нямам мнение,но според мен това "Bullet Damage" не ще бъде премахнато.

Системата е направена предимно да банва различни хакове, но ако погледнеш бан листата, ще видиш че точно бановете за WallHack са най-малко, а плюс това повечето админи, поне в дъста не знаят как да го различат. И се надявам това да им помогне, защото то е специално разработено за такъв вид хак, както е показано във видеото. Отделно да кажа, че върши страхотна работа. (личен опит)

• Upvote 1

За първото предложение да добро е и ще помогне много най-вече на зелени админи които тепърва навлизат в тази сфера.Колкото за "Bullet Damage" надали ще го премахнат защот една част от играчите точно за това си купуват ВИП а не ,че има някво меню за оръжия и да то т'ва не е като а си е половин уалл но така ще се загубят хора които купуват ВИП то даже аз и за това си го купувах защото помага и както каза знаеш къде да ги цепиш през стената.

преди 1 час, DuffyDuck said:

Не мисля, че след всичко което админите направиха за мен, заслужават подобно предложение, но все пак веригата ме кефи и реших да Ви предложа някои неща, с които предполагам ще се върви нагоре. Та първото от предложенията ми е, да се добави ADMIN ESP. Какво ще рече това, ще дам 2 линка, единия накратко за какво служи това чудо (надявам се да знаете английски) и втория, да видите за какво иде реч в игра. 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=23691

Второ което е, се отнася за виповете и то е да се премахне т.нар. Bullet Damage. За аудиторията която не знае, това е плугина който показва набитите щети на вашия екран. Защо да се махне? Ами просто е, за тях е по-лесно "да целят през стените", защото когато уцелят някого, веднага се виждат щетите и знаят на къде да блъскат (точно като уалхак) и е някво безсмислено да имат такава привилегия щом целта на веригата е чиста и спокойна игра.
Накратко това са двете неща на които искам да обърнете внимание, ако Ви харесат, то ще е много голям плюс за дъстовете. ;)

За админ ЕСП и дума да не става,няма да казвам причини,за булет демидж-а ще го направя така както предлагаш ти,ще оставя темата отворена да кажеш дали всичко е наред с него.

1. То имаше и преди админи които си пускаха wall хак докато са спец за да следят за хакери, ама това е друга тема. За мен ако някой смята че е добър админ и има реална преценка за нещата, не му трябват никакви помощни програми.

2. За второто предложение, като се махне ще се биндне едно /me и всеки като цели през стените ще си го спами за да вижда dmg-а което не смятам че е по-добра идея. Отделно на това, това че го предлага 1 човек не означава че ще се хареса на масата играчи в сървърите което смятам е по-важното.

• Upvote 1

Преди 10 минути, Камен said:

1. То имаше и преди админи които си пускаха wall хак докато са спец за да следят за хакери, ама това е друга тема. За мен ако някой смята че е добър админ и има реална преценка за нещата, не му трябват никакви помощни програми.

2. За второто предложение, като се махне ще се биндне едно /me и всеки като цели през стените ще си го спами за да вижда dmg-а което не смятам че е по-добра идея. Отделно на това, това че го предлага 1 човек не означава че ще се хареса на масата играчи в сървърите което смятам е по-важното.

Въпроса е там, че половината админи си нямат реална преценка точно от WallHack. За гаг, за аим и за спийд става, но най-разпостранения хак, си нямат ни малка представа, точно затова го предлагам. А и отделно за жените, те пък хетпен. (нищо лично)

Това с ADMIN ESP е добра идея и съм твърдо да! Вместо да седиш цяла вечер да го наблюдаваш и да се чудиш хак ли е, не е ли хак, дали няма да сгафи, дали следи играчите през стената... Надявам се и админите да не злоупотребяват с тази опция като умират и да не подсказват на живите играчи, което пък ако се случи = премахване на права или пък да се разреши само на определени админи, които наистина заслужават и се знае че са сериозни. Системата банвала автоматично.. ми добре, ама тва е в плюс, ако системата сгафи и не засече хака.

Относно bullet dmg - против. Ясно е че трябва да се печелят пари от някъде, но пък така балансът в играта започва да се губи значително, а мисля че имат достатъчно благинки, да не говорим че и повечето се възползват безплатно от тях.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...