Jump to content

Оплакване от Админ - "Katerina" #2

Pliusheniq Ednorog ;]

Recommended Posts

1. Име на админа - "Katerina"
  2. IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID ) - N/A
  3. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ) - Slay без причина, за "уж" ползване на "помагало" в игра.
  4. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки ) - ДЕМО!
  5. В кой сървър се е развила случката - CS1.BG | Dust2 Arena #2

Pliusheniq Ednorog ;]   - С какви очи пускаш това оплакване момче? Аз ако бях вътре директно щяx да ти перна една баница.
 Заяждаш се с Katerina, без  тя да ти даде какъвто и да било повод. Дори и да е сгрешила при другото ти оплакване, така ли трябва да се проявиш- типично по лапешки?!
Колко пъти трябваше да я попиташ дали ще те слейне и дали главните са й се скарали????

И накрая колко мислиш,че ще те търпят с разни подметваници от сорта на ""пак ли ще ме слейнеш"" "пази боже жена ме уби""" вие да не сте първи приятели с нея?! Направиха ли ти забележка- направиха ти, продължи ли - продължи, получаваш ли бан от сърврърите за 2 дни, заради наглото поведение и тема - ДА! 
Другият път се дръж като мъж, а не като 12 годишно келеме и дай шанс или поне не се подигравай на сгрешилите, защото твоето държание изразено по този начин  изобщо не струва. Лека вечер.

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...