Jump to content

Оплакване от бан supa topcheta ;d

supatopcheta

Recommended Posts

Здравейте готини пичове и женски готини пичове.

Ей ся преди точно 2 мин и 12 секунди се опитах да влезна в сървъра няколко пъти (5-6 някъде) и по едно време сървъра нол респондинг меспондинг ала бала ница. Отварям конзолата и ко да видя бан. опитах се да си спомня дали не съм псувал някой админ ама не съм и са ще чакам да ми го махнете.

Поздрави супата и не не ям супа топчета секи ден.

http://prikachi.com/images.php?images/878/9141878j.png

Преди 29 минути, supatopcheta said:

Здравейте готини пичове и женски готини пичове.

Ей ся преди точно 2 мин и 12 секунди се опитах да влезна в сървъра няколко пъти (5-6 някъде) и по едно време сървъра нол респондинг меспондинг ала бала ница. Отварям конзолата и ко да видя бан. опитах се да си спомня дали не съм псувал някой админ ама не съм и са ще чакам да ми го махнете.

Поздрави супата и не не ям супа топчета секи ден.

http://prikachi.com/images.php?images/878/9141878j.png

По-снимката която си предоставил,гледам,че единствено неможеш да влезнеш в точно този сървър,и един вид защитата те е хванала и за това имаш бан,такъв бан получаваш когато цс-а ти е зарезен или спамиш невалидни команди към сървъра,съответно трябва да изкачаш автоматично да ти се премахне,ако си забелязал те,няма в бан-листата.Тези банове и аз немога да ги махам.Трябва да изчакаш известно време докато системата ги изтрие автоматично.

Преди 41 минути, V.VaRBanoV said:

По-снимката която си предоставил,гледам,че единствено неможеш да влезнеш в точно този сървър,и един вид защитата те е хванала и за това имаш бан,такъв бан получаваш когато цс-а ти е зарезен или спамиш невалидни команди към сървъра,съответно трябва да изкачаш автоматично да ти се премахне,ако си забелязал те,няма в бан-листата.Тези банове и аз немога да ги махам.Трябва да изчакаш известно време докато системата ги изтрие автоматично.

Голем си черньо ща черпя една мусака 

Преди 5 минути, supatopcheta said:

Голем си черньо ща черпя една мусака 

Внимавай кое как го пишеш. Не говоря само от тоя цитат горе, а и за драскането ти в началото на темата !

Ако си мислиш, че така написани "лафовете" ти са интересни за хората тук, едва ли..... не мисля, че впечатляват или радват някого. По скоро е обратното!

И да беше замазал от снимката рекламата на другата  CS верига която се вижда.

Поздрави.

Катинар!

Такъв бан се получава само и единствено когато правиш много кънекции към даден сървър и те банва за 60 минути. Това няма нищо общо с файловете които са ти в цс-а и квото и да е. Просто сървъра отчита голям брой връзки от 1 и също IP и банва всеки за 60 минути който го прави.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...