Jump to content

Voice packet unwanted samplerate (cur = 24000, want = 16000)

aitsak

Recommended Posts

Здравейте!

От няколко дни като се опитвам да използвам гласова команда (да лафя в сървара), директно ме киква и ми изписва това " 
Voice packet unwanted samplerate (cur = 24000, want = 16000)". Това се случва в гънгейм. В dust2-ките това - " 
Voice packet unknown command 6". Някой да си има идея на какво се дължи? И как да го оправя?
Благодаря предварително!

• Upvote 1

Проблема е при Valve не при теб, просто не натискай копчета за микрофона или изцяло махни бинда, за да не го натиснеш по погрешка и да те изхвърля.

• Upvote 2

Е, като имам нужда да говоря в сървара? Това е глупаво. Между другото в други сървари нямам такъв проблем. Отскоро се появи във вашият сървар.

• Upvote 1

Преди 24 минути, aitsak said:

Е, като имам нужда да говоря в сървара? Това е глупаво. Между другото в други сървари нямам такъв проблем. Отскоро се появи във вашият сървар.

Ние нищо не можем да направим по въпроса , като проблема не е в нас , а във Valve. Мен също ме киква и за момента съм си махнал бинда. Киква стийм юзърите на некъв random принцип и чакаме да пуснат fix - до тогава сме с ръцете в джоба и се молим на алахата да е по-скоро..

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...