Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,едно и малко предложение за сървъра от мен.

1.  VIP раса,какво означава това? Това ще бъде раса която ще вземе максимално най-доброто от всички раси,ще бъде направена така,че да отговаря всички качества в нея,съответно тя ще е срещу заплащане и така удоволствието ще е 2 пъти по-голямо да играеш с нова раса различна от останалите

2. Предлагам happy hour-а да е малко по-дълъг или да бъде разделен на две части.Като например от 13:00 до 16:00 и от 21:00 до 00:00,така според мен ще е по-добре или да бъде увеличен като например от 20:00 до 00:00.
  3. Плъгина за да минеш spectator трябва да бъде редактиран,защото като напишеш /spec пише нещо друго и ето кво пише -> http://prikachi.com/images.php?images/148/9140148V.jpg
  4. Едно предложение и за БЕЗПЛАТНИЯ ВИП, него може да го пускате събота и неделя за няколко часа,примерно 20:00 до 00:00 само за уикенда или да е друго времето
  5. И последно предложение е да бъдат премахнати няколко карти и да бъдат сложени други

Да се премахнат:
    de_mirage32, de_dustyaztec , de_dust2_2006 , de_westwood_big , cs_italy2_32 .

Да се добавят:
     de_zima, de_westwood, de_russka32, de_deltareid_sr2012, de_terial_extra , de_duhran , css_kabul2 .

Това е за сега! Благодаря за отделенотов време!

1.Не ме касае нямам мнение.
2.Това сбственика/администратора на сървъра трябва да си прецени.
3.Пише, че е само за администратори.И така трябва да бъде.
4.Нямам мнение по този въпрос.
5.Не виждам защо да се премахва cs_italy2_32, може би е от наи-играните карти в сървъра.
de_duhran я има в маплиста.
de_kabul_32 я има в маплиста. css_kabul2 е почти същата и по мое мнение е по-слабата от двете.
de_terial_extra тази е добра.
de_zima представяш ли си human c cloak в сървър с разрешено катерене по картата какъв цирк ще е.
de_westwood Тази на мен лично ми е интересна.
de_deltareid_sr2012 също не е лоша карта.

de_russka32 Тази не съм я играл немога да дам мнение.

1. Преди години съм играл в 2 доста посещавани сървъра именно с ВИП раса(най-добрите умения взети накуп) и се получава някво хибридче, което хем се пълни с маска, невидимо  е, ползва evasion- пропускат те патрони, ходи бързо като ъндеад и като го утрепеш вземе та гръмне хахах, и смело мога да кажа,че само аз ги мачках, защото бях в супер форма, другите доста добри играчи просто се отказваха, сменяха сървъра или псуваха. Това тотално ще изгони хората, Твърдо против.

2 . Относно випа съм против, все пак услугата е платена, понякога се дава на заслужили играчи и на тези в топа, но..  има happy hour,  може да се увеличи с някой час и да се разпредели..

А за малката de_westwood, мога да викажа, че много тегаво се играе war на нея, тя малка и тясна за сървър без магии.. 

Преди 37 минути, Zangieff said:

1. Преди години съм играл в 2 доста посещавани сървъра именно с ВИП раса(най-добрите умения взети накуп) и се получава някво хибридче, което хем се пълни с маска, невидимо  е, ползва evasion- пропускат те патрони, ходи бързо като ъндеад и като го утрепеш вземе та гръмне хахах, и смело мога да кажа,че само аз ги мачках, защото бях в супер форма, другите доста добри играчи просто се отказваха, сменяха сървъра или псуваха. Това тотално ще изгони хората, Твърдо против.

2 . Относно випа съм против, все пак услугата е платена, понякога се дава на заслужили играчи и на тези в топа, но..  има happy hour,  може да се увеличи с някой час и да се разпредели..

А за малката de_westwood, мога да викажа, че много тегаво се играе war на нея, тя малка и тясна за сървър без магии.. 

Напълно подкрепям твоето мнение! Взе ми думите от устата :)

Това с ВИП расата звучи малко като pay2win. Дето казаха над мен, хората с тази раса ще мачкат всички и това ще изгони хората.
За /spec плъгина не знам какъв е проблема като той е предназначен за администратори.

Нямам мнение за останалото :c

преди 4 часа, Zangieff said:

Ако не знаеш випа го има от 00:00 до 07:00 мисля,че е .. И ще е по добре да се промени ще влизат хора през уикенда.. :) 
Значи de_westwood е малка,а fy_snow е доста по голяма нали? хах..

преди 3 часа, BATMAN said:

Това с ВИП расата звучи малко като pay2win. Дето казаха над мен, хората с тази раса ще мачкат всички и това ще изгони хората.
За /spec плъгина не знам какъв е проблема като той е предназначен за администратори.

Нямам мнение за останалото :c

За /spec плъгина говоря за това,че пише CS-RELOAD ...

преди 6 часа, Nikola said:

1.Не ме касае нямам мнение.
2.Това сбственика/администратора на сървъра трябва да си прецени.
3.Пише, че е само за администратори.И така трябва да бъде.
4.Нямам мнение по този въпрос.
5.Не виждам защо да се премахва cs_italy2_32, може би е от наи-играните карти в сървъра.
de_duhran я има в маплиста.
de_kabul_32 я има в маплиста. css_kabul2 е почти същата и по мое мнение е по-слабата от двете.
de_terial_extra тази е добра.
de_zima представяш ли си human c cloak в сървър с разрешено катерене по картата какъв цирк ще е.
de_westwood Тази на мен лично ми е интересна.
de_deltareid_sr2012 също не е лоша карта.

de_russka32 Тази не съм я играл немога да дам мнение.

Колко нови карти толкова по-добре според мен и малко от старите да бъдат премахнати.. Благодаря за мнението ти!

Преди 5 минути, ♥ BobbyInTheHouse ♥ said:

За /spec плъгина говоря за това,че пише CS-RELOAD ...

Уточни се за какво говориш тогава ние не можем да гадаем.

Преди 6 минути, BATMAN said:

Уточни се за какво говориш тогава ние не можем да гадаем.

http://prikachi.com/images.php?images/148/9140148V.jpg [CS-RELOAD] Only Admins n use /spec,/back ommand , няма ли да е по-добре да се редактира, на [CS1.BG] Only Admins use /spec,/back command .. ?

Fy_snow е една от малкото малки оставени карти, при положение,че останат малко играчи. Но когато са 15 човека на сноу имаш 3 варианта да избягаш, докато, WESTOOD, те ражда в 1 коридор - на пазарчето, и като те заклещят 1 хуман от горе и 1 орк с гренати, нали се сещаш,че за 15 мин ще получиш тахикардия и диабет от нерви.То просто няма на къде да отидеш само направо и това е .. Докато WESTOOD_BIG имаш 3 и повече варианта, ляво, среда, и дупката в дясно, без да броя,че има и допълнителни покриви, с 2 думи, като те заклещи противниковият отбор имаш алтернатива на къде да ходиш., докато при другата само стоиш и гледаш как те подмятат и ти хвърлят гранати в това тясно коридорче и докато напишеш /rs си убит още 27 пъти, и се почва еднин спам в чата от сорта на '''' alll rtv, pi6ete rtv si4kiii"" ""basi tupite kartiiiii"" и народа лефти. 

А пък ако искаш да се добави като малка карта, в случай,че хората намалеят.. отново съм против, защото има достатъчно.

И все пак аз така ги виждам нещата имаш пълното прави да не си съгласен с мен :concert:

преди 1 час, Zangieff said:

Fy_snow е една от малкото малки оставени карти, при положение,че останат малко играчи. Но когато са 15 човека на сноу имаш 3 варианта да избягаш, докато, WESTOOD, те ражда в 1 коридор - на пазарчето, и като те заклещят 1 хуман от горе и 1 орк с гренати, нали се сещаш,че за 15 мин ще получиш тахикардия и диабет от нерви.То просто няма на къде да отидеш само направо и това е .. Докато WESTOOD_BIG имаш 3 и повече варианта, ляво, среда, и дупката в дясно, без да броя,че има и допълнителни покриви, с 2 думи, като те заклещи противниковият отбор имаш алтернатива на къде да ходиш., докато при другата само стоиш и гледаш как те подмятат и ти хвърлят гранати в това тясно коридорче и докато напишеш /rs си убит още 27 пъти, и се почва еднин спам в чата от сорта на '''' alll rtv, pi6ete rtv si4kiii"" ""basi tupite kartiiiii"" и народа лефти. 

А пък ако искаш да се добави като малка карта, в случай,че хората намалеят.. отново съм против, защото има достатъчно.

И все пак аз така ги виждам нещата имаш пълното прави да не си съгласен с мен :concert:

de_westwood е доста по добре от fy_snow .. както и да е,нека по висш от нас да изрази мнение и това е.. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...