Jump to content

Предложение за War3Respawn

Recommended Posts

de_mirage32 - de_cpl_strike_32 Тези две карти са почти 100% еднакви. Предлагам едната да се замени с друга.

de_aztec15 - de_dustyaztec Също почти еднакви карти.Предлагам de_dustyaztec, като по-слаба, да се замени с друга карта.

de_dust2_2006 - de_dust2 Отново почти еднакви.de_dust2_2006 е много неравностоина затова предлагам да се замени с друга.

Така ще се повиши разнообразието и ще намалее мрънкането, че се играят едни и същи карти.

• Upvote 1

Нико, в твоята тема пак ще си позволя да добавя нещо :

Тези две карти са изключително неприятни за warcraft - Verso и Salt 

На тяхно място може да се добавят - Vertigo и Office

Абе като цяло трябва мап листа да се поднови има доста интересно карти и ги няма.. de_zima , de_westwood , de_17b_castle_v1, de_deltareid_sr2012 има и доста други..

• Upvote 1

Имаше един вариянт в мап-листа на Westwood , обаче много странен и се казва Westwood_big.

Иначе , то и аз съм за нови карти и разнообразни, но мисля ,че за сега стана ясно , че ще са тези само, които са в момента.

Оказва се , че повечето хора предпочитат , така наречените "класически карти", тоест картите , които се играят цял живот едни и същи.

Дано да има някакви промени , защото както казва Никото има едни и същи карти на сървъра , но са с различни имена.

преди 2 часа, The Shrew said:

Имаше един вариянт в мап-листа на Westwood , обаче много странен и се казва Westwood_big.

Иначе , то и аз съм за нови карти и разнообразни, но мисля ,че за сега стана ясно , че ще са тези само, които са в момента.

Оказва се , че повечето хора предпочитат , така наречените "класически карти", тоест картите , които се играят цял живот едни и същи.

Дано да има някакви промени , защото както казва Никото има едни и същи карти на сървъра , но са с различни имена.

Като се махнат карти нищо няма да стане,ако се поднови мап листа ще е по-добре .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...