Jump to content

Предложение за админите

Recommended Posts

С оглед на това,че в други вериги има тенденция от много време да се банва за уал 1 седмица айм 4 и т.н ( демек няма перм ) бих казала,че е добро предложение току виж някои играл с хак му дойде акъл в главата и започне без :D и ще си има въртеж на хората :)

• Upvote 3

Абе нещо ми се струва се шегувате с това предложение :Д Значи ако някой е решил '' да му идва акъл '' в главата ще ползва една опция която се нарича смс ън бан ( 5 лв и нов шанс получаваш . Ко му плащаш ? ) . А за хак ( аим или уал ) в другите вериги може да е и 1 час бана , ама тука се надявам , че не сме другите вериги . За мен е несериозно да се забрани на админите да баннват перм . Значи ако е '' Но смок '' или 16 бита съм съгласен , че е прекалено да е перм . Ама за уал и аим хак да е 1 месец или 1 седмица за мен е несериозно . ТВЪРДО ПРОТИВ СЪМ АЗ 

Предложението не е толкова лошо с оглед на това, че играчите все повече намаляват, но предпочитам бана и за wall/aim да е един и за един и същи период от време(4 седмици).

• Upvote 1

Според мен е предостатъчно,че всяка година на 01.01 всички банове се свалят и че има опция смс ънбан. От почти 10 г. хората от екипа се мъчат да изчистят сървърите от хакери.. 

Правете сметка,че старите админи са прекарали доста месеци,че дори  и години онлайн  в следене за хакери и накрая би било доста неуважително и безсмислено да се банват за няколко дни

• Upvote 5

Амиии тогава ще чакаме 1.01 или да завалят пари от смс-и :D пък някой ден ако остане празен сървъра (дано няма) тогава тепърва ще се правят промени :) Мисля,че има предостатъчно админи поне за дъстовете,че да ги оправят друг е въпроса ще ги хващат ли :)

• Upvote 1

Сваляте цената на ънбана, че да може да му е през ''''''' кривия макарон за парите (фърлете на 2.40 - 1.20) и чешете пернамент, ем вие доволни, ем пари ше влизат, ем те 'доволни'. :haha::0454:

Инак по темата, най-обичам да нашляпам колкото се може повече 9-ки в конзолата при бан, без значение дали максимума за тоя вид хак е 1 или 4 седмици. :haha:

Предложението е добро, не искам некви гъзли-глезли ли квито ще да са там да ма банват за 47 години, понеже са станали с дупето нагоре.

• Харесвам 1
  • Upvote 2

След като сървъра банва 95% от играчите които се правят на тарикати не виждам смисъл от тази тема.И играчите не намаляват за това ,че има хакери защото такива няма.

Преди 46 минути, СмешнаНация said:

Сваляте цената на ънбана, че да може да му е през ''''''' кривия макарон за парите (фърлете на 2.40 - 1.20) и чешете пернамент, ем вие доволни, ем пари ше влизат, ем те 'доволни'. :haha::0454:

Инак по темата, най-обичам да нашляпам колкото се може повече 9-ки в конзолата при бан, без значение дали максимума за тоя вид хак е 1 или 4 седмици. :haha:

Предложението е добро, не искам некви гъзли-глезли ли квито ще да са там да ма банват за 47 години, понеже са станали с дупето нагоре.

Като си си го заслужил ще търпиш не 47 ами и 57 години. :haha:

По темата: Според мен ще е по - добре да си остане както си е сега. Малко са тези на които им идва ''акъла''. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...