Jump to content

Предложение за класически карти в War3Respawn

Bandaleros88

Искате ли в избора на карти в War3Respawn сървъра да бъдат добавени класически карти?  

8 members have voted

1. 1. Искате ли в избора на карти в War3Respawn сървъра да бъдат добавени класически карти?

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Здравейте,

От известно време с доста потребители в War3Respawn-а коментираме, че във вотовете за карти липсват класическите, като:

de_dust2
cs_assault
cs_italy
de_inferno
de_nuke
de_train
de_vertigo

и други.

Често изборът ни се свежда до карти, които масово потребителите НЕ одобряваме и се налага да избираме по-малкото зло, след което половината играчи напускат. Та хубаво ще е да добавите малко класика при избор на карта и нека потребителите решим ... нали играта е за нас! Също едно допълнение - направете така във вота да няма 1, защото масово цъкат по инерция и накрая се оказва, че НИКОЙ не иска дадена карта :S

Здравей приятелю :)

Хубаво е , че се интересуваш от warcraft-а , защото сме малко хората , които го правим.

Но си пропуснал доста неща и не е лошо да прочетеш темите за този сървър.

Всички тези карти ги има с изключение на Вертиго, защото е прекалено голяма. Въпреки , че има и други още по-големи , които са качени на сървъра в момента.

За съжаление това с вота също е обсъдено и решено, че не може да се промени. Guardian Angel  каза ,че плъгина не работи както трябва когато се променят цифрите и се преместят от 2-3 на горе, за да не гласуваме за карта случайно.

Именно заради това вота излиза няколко пъти подред през интервали от няколко секунди.

Та общо взето всичко това е обсъдено и е взето решение вече.

Единствения проблем в момента е , че плъгина за вота пак почна да бърка картите и изкарва все едни и същи, и смесва големи с малки карти.

Общо взето това е за сега. 

Да добавя  ,че не е лошо всички да се научим да ползваме RTV за смяна на карта , която не харесваме.

Преди 4 минути, The Shrew said:

Здравей,

Интересувам се от Warcraft-сървърите, защото внасят малко повече тактика в играта :)

Наистина сме ги играли някои от класиките, но имам чувството, че се падат за избор веднъж на високосна ... наистина може би плъгина да не върти всички карти и затова от известно време наистина играем едни и същи. Надявам се да го оправят.

Съжалявам, че не пуснах темата в правилния подраздел, леко недоглеждане :) 

• Upvote 1

Тези карти наистина ги има.Всичко идва от вотемап плугина,които си набелязва десетина карти и ги върти до затъпяване.
Колкото до вертиго,не мисля че е по голяма карта от de_dust2,de_inferno да не говорим за cs_militia32a.
Освен това е нестандартна забавна карта и аз с удоволствие бих я играл.

• Upvote 1

Аз от толкова време не съм играл vertigo както трябва, че съм го позабравил, а наистина картата не е лоша. Има толкова добри класики, че за какво са ни някакви "измислени" карти. Те хората са си ги измислили преди мнооого години, тествали са ги и са се утвърдили с времето.

• Upvote 1

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...