Jump to content

Мисля, че друго говорихме

FreedoM

Recommended Posts

Значи преди 2 месеца имахме един спор в чата, за това избраните във "fun" сървърите, че няма да имат права в dust-овете. Казах, че не го знам това и че е моя грешка и на лично им се извиних и на двамата, както на Your new problem ! така и на OneVsAll. 

Днес влизам да поцъкам малко от бая време и само за 5-10 минути виждам, точно това за което стана на въпрос тогава.

https://postimg.org/image/lo82aqqzt/.

Ей ви и демо да има там: http://dox.bg/files/dw?a=fe17943b99

Значи не може аз да се извинявам, като някой ретард, за такива работи и да не си държим на думата. Нищо кой знае какво не е казало момчето, това е ясно. Ама друго говорихме тогава. 

Избирате ги в един сървър, минават месец два и оп, по всички сървъри да ползваме allchat-a и gag системата. И ще ти напомня, че тогава всяко изречение ти беше "аз само искам да развивам Prokreedz не ми дреме за другото". Как ги развиваш? Като седиш в дъста да си цъкаш и да приказваш глупости по allchat-a. Айде стига...

• Upvote 5

На 101% те подкрепям FreedoM . Браво за темата и се надявам да се обърне внимание на тез работи , щото и аз присъствах на въпросния чат преди време където се говореше , че тез двамата няма да имат права НИКЪДЕ ОСВЕН В '' fun '' . Ся ако минете с номера ама те са редовни и ние за това им дадохме права в другите сървъри за да могат да гагват и банват ще е малко несериозно . Дано Ристо се изкаже щото ще ми е много интересно да го видя ко мисли по таз тема щото той лично каза , че въпросните господа имат права само и единствено в '' fun '' и никъде другаде . 

Първо не съм админ в Кз-то но както и да е.Второ нещо не мога да ви разбера къв е проблема ,че съм админ в дъстовете върша си работата като хората и до сега е нямало оплакване от мен каквото и да било (ако изключим случая преди дни който един като вас му бях крив).И не мога да ви разбера вие тука единствено влизате за да покачвате напрежението и с нищо не сте полезни ама с нищо.И да ме махнат правата от дъстовете какво ще постигнете ще спите по - добре ли?Или ще ви пораснат рога ли?Такива хора като вас ако бях един от главните щях да ви изчистя ама уви не съм.Още като пусках кандидатура се изговориха куп лъжи и ако мислете ,че съм за едни права нека да ги вземат на мен не ми е проблем.Ама такива хора като вас вместо да си мълчите и правите кефа вие гледате как да се заядете с някой и да правите интриги и накрая нищо не постигате освен да ви гледат хората сеира.

• Upvote 3

Чакай малко бе полезния. Тука сме хора дето цъкаме от 8-9 години по тия сървъри и  сме викали хора, докато е бил празен сървъра и когато наистина е имал нужда и действително сме правили нещо. Влизам за 5 минути съвсем инцидентно и те гледам, как спамиш по allchata простотии в сървър, в който въобще не трябва да имаш права. Щял да ме чисти. Ало я се осъзнай малко.

• Upvote 5

Е за тия 8-9г единствено тровите хората в веригата и говорите а нищо не казвате.Това ,че съм написал на АЛЛ ЧАТ на някой мръсник спамене ли е обиждане ли е?Я се стегнете малко и не се дръжте като деца ,че на хората вече им писна от такива хора като вас дето само говорят простотии и тровят веригата.Ръководител ми е дал правата не са ми паднали от небето щом са ми дадени има за какво или на вас не ви изнася?Да не казвам колко админи съм хванал в издънки с други никове и си мислят ,че никой няма да ги разбере.Нека да ми махнат правата да видим какво ще постигнете.

Според мен не беше това начина да съобщите за "проблема", а по скоро трябваше да го обявите ЛС на някой от нас, за да се обърне внимание, и евентуално да ви се върне отговор на въпроса защо този или онзи е с права някъде си. Защо?

- Защото е ясно до къде ще стигне подобно надраскана тема във форума, ясно е, че ще се изядете както винаги !

Усещам, че ако ви оставя темата отворена ще я насерете до гърди !

За това ви я заключвам, и си изправете кривите краставици на ЛС. 

• Upvote 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...