Jump to content

Ролан Гарос ! ПОБЕДИТЕЛ

Guest VLADI 1914

Recommended Posts

Здравейте приятели . Тъй като в момента се играе Откритото  първенство по тенис в Франция - '' Ролан Гарос '' реших да нарпавя една игра и за тениса ( надявам се има хора , които гледате тенис и се интересувате ) ! Ся въпросите са два 1-вия е - Според вас до къде ще стигне Григор Димитров на турнира и има ли шанс да направи нещо срещу Надал на 1/4 финалите ако стигне до там което според мен е 99% сигурно :Д  ( точен резултат в сетове ( например 3-0 , 3-1 , 0-3 и такам ) ! 2-рия въпрос е : Кой според вас ще спечели турнира ? ( пишете името на Тенисиста  ) . Аз ще съм първия който ще играе в таз игра така че ще видите как става . Наградата за този , който познае най - точно въпросите е фланелка на цс1бг . Благодаря ви за вниманието и се надявам да се включите в играта . Желателно е до осминафиналите да сте дали вашия фаворит за победител защото след това ще заключа темата :Д Приятна игра за тези които се интересуват от тенис .

1 - Според мен ще отпадне от Надал на 1/4 финала с 3-1 сета .                                                                                                     2 - Мисля , че тази година Надал ще спечели турнира .                                        

Григор няма да стигне до 1/4 финал спред мен, няма психика това момче. На силни и слаби периоди е. Ще отпадне на 1/8 финал с 3:1

Победител виждам Надал, ако играе по същия начин. Жалко, че Годжър го няма ..

• 2 weeks later...

Както и очаквах слаб интерес към тениса , но все пак се включиха някой потребители което е радващо . Пламен ( Az si varsha rabotata ) е победител . Честито и със здраве да си носи фланелката на Цс1бг 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...