Jump to content

Предложение относно скиновете в авп сървъра.

Recommended Posts

Женските скинове са отвратителни за оцелване , странната им форма коята се създава при движението е трагична , ако може да се заменят с по , де да знам, нормални :о

• Upvote 2

Преди 5 минути, beyond U said:

Тва трябва да се види в игра как стои и тогава ще изкажа мнение , тъй нищо не мога да отговоря :D

Ако искаш мога да ти го пратя и да си го сложиш в играта с ботове ? Така ще можеш да прецениш дали ти харесва.

Но да ти кажа малко ме съмнява да сменят моделите... :)

Или , ако искаш дай предложения за нови модели , защото така е малко кофти да кажеш искам нови скинове , а да нямаш предложение какви да бъдат.

Не ме разбирай погрешно , но няма как да се сменят моделите специално за теб и после , ако не ти харесат да трябва пак да се сменят.

Така , че дай някакви предложения. :) 

Файда ако е на мен скина няма, щот така не мога да преценя :D , евентуално , ако някой друг се изкаже,щото не съм единствения който се оплаква от това.

Преди 5 минути, beyond U said:

Файда ако е на мен скина няма, щот така не мога да преценя :D , евентуално , ако някой друг се изкаже,щото не съм единствения който се оплаква от това.

Разбирам те напълно , защото и на мен не ми харесват тези модели.

Но ти като си ги сложиш в играта няма да си ги слагаш на себе си , а на ботовете , за да можеш да видиш как се движат и да прецениш дали ти харесват. :) 

Известно ми е , че има хора , които се оплакват от тези модели, но беше решено, че ще останат , такива каквито са. Поне до този момент...

Така че , ако искаш някаква промяна трябва да дадеш и предложение каква да бъде тя. Трябва да предоставиш някакви модели , които смяташ за по-хубави. :)

Просто вземаш мъжките ВИП скинове ако ти допадат ги сменяш с женските.Само им променяш името и така поне ще знаеш ако те интересува кои са ВИП иначе можеш с който си искаш скин да ги заместиш в интернет е пълно с скинове.Или ако не ти пука за скиновете пиши в конзолата cl_minmodels 1 .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...