Jump to content

КАНДИДАТУРА ЗА ПОМОЩНИК АДМИН: kAvAL cREw | Q u a t t r o ~

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Димитър Ненов

2.Години: 23

3.Град: Велико Търново

4.Skype за връзка: divdqvol

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  Да, преди известно време за година в един сървър , на който не помня името. 

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=   От стийма имам 990 часа. Като махнем 100 по B-hop сървъри... (не се намерих в геймтракър с 3те ми ника... CanYouFeelMe?;  kAvAL cREw | CanYouFeelMe? ;  m a d n e s S s ~; Q u a t t r o ~ ; ако ги намерите :Д) 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 
8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? По 4-8 часа докато съм на работа. Зависи колко е натоварено. 

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? kAvAL cREw | Q u a t t r o ~

• Upvote 2

От мен имаш ДА.Никога не си се държал грубо поне откакто съм тука  също и си ми съобщавал за нарушители.Успех!
Ето ти го gametracker-a
http://www.gametracker.com/player/kAvAL cREw | Q u a t t r o ~/79.124.59.244:27016/

• Upvote 1

Момчето е пускало не 1 и 2 кандидатури :Д НО просто преценката за хак му беше дори по зле от 0  :Д Някой имате слаба памет , но аз помня как ни викаше нон стоп в чата за хак и никога нямаше нищо и Ристо се ядоса и вика ти няма да си админ тука щото само викаш залудо :Д Абе беше яко забава :Д Даже ся като се сетих пак се засмях  :ДДД Обаче момчето е пич и  на лс ме е викал ( е кога с причина кога без причина , но КПД-то няма да го гледаме ся :Д ) :Д  Ако се съмнява за хак само ще го помоля да викне някой колега да обсъдят преди да банира ( иначе кофти :Д ) .... Ся майтапа на страна , но е редовен и ще е полезен за сървъра . Имаш ДА от мен приятел 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...