Jump to content

Наболял проблем с Vote-системата

T-96

Recommended Posts

Всеки знае за проблема в сървъра с вота,но все седи неоправено някак си. Играят се 4-5 карти 24/7,а в маплистата има толкова хубави,които изобщо не са в листите за избор дори. Не е нормално толкова време да не се обръща нужното внимание на това нещо и дa няма решение. Дори не знам защо има вотлист като той не е ефективен в случая,дори никак даже.. Моля обърнете малко повече внимание на сървъра,защото това си е проблем вече и то не от сега. 

Извинявай, но имаше тема за това , където обсъдихме всичко на дълго и на широко.

Guardian Angel каза , че е оправил проблема и в действителност имаше промяна. Сега като сме малко хора в сървъра излизат във вота малките карти, а когато сме повече хора излизат във вота големите карти. Проблема обаче е , че повечето хора обичат да играят определени карти и гласуват винаги за тях и именно от тук се получава еднообразието. 

Аз ще използвам момента да направя малко предложение : Ако може да се направи така ,че вота да излиза когато свърши дадената карта, а не малко преди това. Тоест , ако е възможно играта да спира и тогава да излиза вота за следваща карта.

Да,бях я пуснал отново аз темата,но промяна не виждам - 4 дъст карти във вота имаше преди ден,не мисля че е нормално. Също така може да се види вота - масово картите на място 1-2 се играят,защото това са най-ползваните копчета. Самият аз не избирам понякога картата,която искам поради тази причина,но като цяло за мене този вот не помага с нищо. Трябва да си се играят всички карти, за да си има и разнообразие.

Иначе това което казваш - аз такова нещо не мога да кажа лично,че е така,защото още вчера имаше snipe/pool  при 26 човека, а това са много хора на малка карта.

Това вече зависи от Guardian Angel. Той определя коя карта е малка и коя голяма. Не знам точно за коя карта говориш , но ако става въпрос за басейна , който е на два етажа, според мен тя спада към големите карти. Но пък от друга страна относно вота и аз избирам без да искам , защото вота излиза по време на игра. Ицо се опита да го оправи това нещо и именно , затова сега излиза вота по няколко пъти един след друг. Но това не решава проблема.

Аз лично продължавам да гласувам без да искам , докато се опитвам да си извадя оръжие. Вярно е също , че много от картите продължават да не присъстват във вота. Тоест има още много неща за коригиране, но на Ицо това му е ясно. Значи или няма време и не е стигнал до там или смята , че всичко е наред във сървъра и , че така си е добре.

И всъщност както ти казах и по-рано главния проблем е в хората , които играят в този сървър. Повечето или нямат регистрация в сайта или не ги интересува, защото им харесва да играя предимно дъстовете.

В противен случай щеше да има десетки коментари и "оплаквания" относно "проблемите" в сървъра.

Не е сериозно да има 25 играча и сървъра и да пусне карта за 12 ???
Тази SNIPE_IT е за 20 човека и редовно я пуска когато има мнго повече в сървъра.
Votemap,наистана ако се извади статистика,картите които са на 1 и 2 се падат в 80% от случаите.
Аз половината пъти не разбирам за коя карта съм гласувал.
Да не говорим колко са дразнещи менютата с резултатити който излизат по няколко пъти и пречат на смяната на оръжията.

преди 2 часа, Nikola said:

Не е сериозно да има 25 играча и сървъра и да пусне карта за 12 ???
Тази SNIPE_IT е за 20 човека и редовно я пуска когато има мнго повече в сървъра.
Votemap,наистана ако се извади статистика,картите които са на 1 и 2 се падат в 80% от случаите.
Аз половината пъти не разбирам за коя карта съм гласувал.
Да не говорим колко са дразнещи менютата с резултатити който излизат по няколко пъти и пречат на смяната на оръжията.

Еййй, най-после някой редовен от сървъра да се включи да каже нещо. Бравооо. Дано повече хора вземат примера ти.

То за това малките карти не трябва изобщо да присъстват във вотемапа.. Проблемът е от януари месец тогава обяснявах на някой... За да бъде всичко наред..ето един списък с най-играните кати  в БГ в последните 5-6 г.  специално за уар сървъри : Слагат се и всичко се приключва.

cs_office
cs_militia
de_dust
de_kabul32
de_aztecs
de_cbble
de_cpl_strike_32
de_duhran
de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_train32
de_westwood_big
de_dust4ever32
de_tuscan_32
de_deltareid_sr2012
de_contra

За това вие редовните играчи на сървъра може да помогнете малко като кажете кои са всички карти които не са за 32 човека и да се махнат.Също и може да отворите тема с предложения за нови карти на които няма да играят половината а другата половина да гледат.А ако има редовен админ в този сървър може той да се нагърби с тази задача.