Jump to content

Предложение относно сървърите (India) и форум-чата

sodeepinyou

Recommended Posts

Здравейте,

Предложението ми относно сървъра AWP India е да се оправи най-накрая часа, тъй като показва с близо 10мин назад (дребна, но често ползвана забележка/команда, която е хубаво да се фиксира).

Другото относно сървъра е, да се смени team semiclip-а (плъгина). Не знам дали е само при мен, но на моменти ми се случва да ме 'стаква' с играч от моя отбор и съответно да не мога да се помръдна, или пък докато сме един до друг да се 'ударя' в него, все едно плъгина semiclip въобще го няма. Бих прикачил демо при първа възможност, стига да се поиска такова, но просто този плъгин които използвате в момента е доста бъгав.

Относно форум-чата, предложението ми е от същия сорт за часа (разликата в чатбокса е около 7-8мин - да се фиксе (дразнещо е)) и другото което е още по-важно, да се добави бутон за рефрешване на чата, защото е тъпо да се дава Ф5 през 10 секунди (а отделно това са сумати и заявки, които излишно натоварват).

Един прост бутон за рефреш на чата ще върши чудеса.

Това е от мен, ако се сетя още нещо ще го добавя.

П.С. (Жорж, само да си заключил темата, ща правя котенце кат оневсалл) :0454:

• Upvote 1

преди 20 часа, Just Me said:

Другата възможност е да се направи авторефреш на всеки 5 секунди примерно, както при AJAX и mchat.  

Каквото ще да е, купена работа - разбирам, ма да се пипне тук-таме.

преди 20 часа, BIOHAZARD said:

Не лъже момчето за форумните истории и бих подкрепил. За другите неща да си изкажат мнението посетителите на индиата.

Много е тегав тоя стак, много е дразнещо. Без значение дали сме 2х2 или 8х8 и пинга, стаква много гадно. Плъгина е бозав.

До колкото знам semiclip-a е първите 10-15 секунди а не ,че е бъгнат.Направих преди време предложение да е за целите рундове но го отхвърлиха и квото такова.А колкото до чата с ауторефреш наистина ще е по - добре но надали ще го приемат.

Преди 24 минути, OneVsAll` said:

До колкото знам semiclip-a е първите 10-15 секунди а не ,че е бъгнат.Направих преди време предложение да е за целите рундове но го отхвърлиха и квото такова.А колкото до чата с ауторефреш наистина ще е по - добре но надали ще го приемат.

Котенце :0454: личи си, че не си влизал от доста време в сървъра. Семиклипа не е само за първите 10-15 секунди, а си трае през целия рунд. Проблем е обаче, че е бъгав и бозав. 

On 5/20/2017 at 6:32 PM, СмешнаНация said:

Здравейте,

Предложението ми относно сървъра AWP India е да се оправи най-накрая часа, тъй като показва с близо 10мин назад (дребна, но често ползвана забележка/команда, която е хубаво да се фиксира).

Другото относно сървъра е, да се смени team semiclip-а (плъгина). Не знам дали е само при мен, но на моменти ми се случва да ме 'стаква' с играч от моя отбор и съответно да не мога да се помръдна, или пък докато сме един до друг да се 'ударя' в него, все едно плъгина semiclip въобще го няма. Бих прикачил демо при първа възможност, стига да се поиска такова, но просто този плъгин които използвате в момента е доста бъгав.

Относно форум-чата, предложението ми е от същия сорт за часа (разликата в чатбокса е около 7-8мин - да се фиксе (дразнещо е)) и другото което е още по-важно, да се добави бутон за рефрешване на чата, защото е тъпо да се дава Ф5 през 10 секунди (а отделно това са сумати и заявки, които излишно натоварват).

Един прост бутон за рефреш на чата ще върши чудеса.

Това е от мен, ако се сетя още нещо ще го добавя.

П.С. (Жорж, само да си заключил темата, ща правя котенце кат оневсалл) :0454:

Здравей! 

За семиклип-а ще проверя как стоят нещата с него!

За часа в сървърите ще бъде оправен при първа възможност!

Относно чата в форума ще бъде направен да се обновява на 15 секунди!

Преди 29 минути, V.VaRBanoV said:

Здравей! 

За семиклип-а ще проверя как стоят нещата с него!

За часа в сървърите ще бъде оправен при първа възможност!

Относно чата в форума ще бъде направен да се обновява на 15 секунди!

Благодаря за реагирането.

Тъкмо забелязах съобщенито за 15те секунди, ще го видим дали ще върши работа.

Бъга със семиклипа ми се получава само при вашите сървъри (визирам само авп сървъра, защато в другите не съм влизал). Предполагам е от самия плъгин, тъй като както споменах е само при вас.

Благодаря за отделеното внимание и реагиране.

Добре става вече като се обновява чата сам, но има един недостатък, навярно и други вече са го забелязали. Ако се интересуваш от хронологията и искаш да прочетеш какво е било писано снощи примерно или преди два часа, имаш точно 15 секунди да го направиш. След като изтече това време, чата се обновява и те праща при актуалната обстановка с настроенията.

• Create New...