Jump to content

Относно правилата!!!

SteFo

Recommended Posts

Мисля, че това е темата в която има самоче на обратно Въпроси и проблеми! Въпроса ми е дали е нужно всичко това и какво значи админ или играч и правилата какви са!!! Играчи (Стари/нови!) си играе играта пишат, правилно или не! За това са админите да глдат, но не и да прекаляват и възгордяват с правата който съм и дадени, да гледат по най добря начин преди да направи нещо да преценявт опитат да даде ред преди да накаже, а сега админа по нервен от играча за обида няма, допреждение или гаг а направо бан за 1- денJiwkov*  :)  Банва за обида към него направо за 1-н ден без  допреждение и то в случея, че го обижда , че играе на 16-бита , че го убива през смока и той го банва.., браво!!  И аз направих ли ти тема и в случея  ето ти и демето:  http://dox.bg/files/dw?a=5e684a3ca7 Къде съм обидил преди да ме гагнеш, някъде да се вижда? НЕ нали!!! Много се смях за това, че нито един от нас не го видя, а ти да се направиш на големия админ.., а иначе се знаеме Валери хвана ли те с хак и кой беше ти.. на него му се чудя и сега какво правиш тук нали!!!

Жалко е, че преди имаше хора/админи за разлика от сега!!!      

Пуснах сълза. ;( 
1. Твоята тема с обиждането е в коша - намери си я.
2. Този защо не качи демо и не ти каже, че в деня на бана само аз съм го гагвал 10-11 пъти? Разправиите на лъвов мост на женския пазар.
3. И таа тема си я разглеждай в коша.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...