Jump to content

Проблем с Mozilla Firefox

KING AWPer

Recommended Posts

Имам проблем с лисицата.Значи вчера се опитах да говоря по - фейсбук обаче ми излизаше ,че не съм свързал микрофона.И след 4-5 рестарта на браузъра се свързах обаче се чувах адски тихо.Проблема със гугъл хром го нямаше както и със скайпа.Някой ако има идеи как се оправя това да сподели ,че лисицата ми е малко по - лека от хрома и ми е по - добре с нея.

Да обновена и даже направих и оня опция къде имат "Освежаване" сканирано е всичко.Ами не знам компютъра по - добре се държи не ми забива няма проблеми.А като бях с хрома на 15-20 мин забиваше за по 1-2 минути.

Мозилата няма опция като на другите програми за регулиране на звука - или имаш микрофон или не. Проблема ти е бил в слабата връзка на нета.

Отиваш на permission manager - пробвай да го забраниш ->save -> иззлизаш от мозилата. Същата процедура oтвараш го тва даваш му allow , пак save и рестарт. Пробвай.

Firefox_Permissions_Manager2_PNG.png

Поддържането на Хрома в сравнение с Мозилата е в пъти по-добро,но и по-натоварващо. Това ще рече,че Мозилата е наистина по-лека като браузър и поддръжката и в сравнение с останалите браузъри като изключим Хрома е по-добра,но е и по-вероятно да ти прави проблеми.  Прави си сам извода щом на Хрома всичко ти върви гладко,но товари повече в сравнение с Мозилата. :)

Преди 36 минути, Jiwkov* said:

Мозилата няма опция като на другите програми за регулиране на звука - или имаш микрофон или не. Проблема ти е бил в слабата връзка на нета.

Отиваш на permission manager - пробвай да го забраниш ->save -> иззлизаш от мозилата. Същата процедура oтвараш го тва даваш му allow , пак save и рестарт. Пробвай.

Firefox_Permissions_Manager2_PNG.png

Да сега е по - добре.Явно както казваш е било в слабата връзка.Благодаря на всички за помоща живи и здрави!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...