Jump to content

Предложение за нови карти в Classic-a

Recommended Posts

Мисля, че на класик-сървъра му трябва малко освежаване и според мен няколко нови карти няма да му бъдат в минус. Той, милия, много е пуст. Тъй като не съм много запозната с картите, молбата ми към тези, които харесват да играят класик, е да дадат своите предложения кои да бъдат те, да се направи списък с 4-5 най-желани и да се пуснат за игра заедно със сегашните, така ще има по-голямо разнообразие. Да се надяваме с времето да се съживи сървъра, естествено благодарение на вас, които ще влизат по-често! ;д
Ще се РАДВАМ ако изкажете мнението си по тази тема, има ли няма ли нужда от това според вас и така.
Наскоро играх
de_avangard и доста ми хареса.

• Upvote 3

Аз мисля, че едва ли няколко карти ще променят ситуацията в класика, ясно се видя като някой се занимава с него и се рекламира в сървъра си влизаха сравнително доста добър процент играчи!

преди 8 часа, MARIQNKO said:

Аз мисля, че едва ли няколко карти ще променят ситуацията в класика, ясно се видя като някой се занимава с него и се рекламира в сървъра си влизаха сравнително доста добър процент играчи!

Съгласен съм с теб, че само картите няма да променят нещата, но това е едно от условията! Никой не иска да му е скучно и да играе с клекнали роботи! Доста от по-старите карти са с подчертано предимство на едните или другите и когато се съберат равностойни играчи, картата прави играта безсмислена за единия отбор! Мога да изброя поне 10 такива карти! Идеята за развит класик е да се събере едно ядро от добри играчи, които не играят някакъв сингъл плеър заради статистика, а успяват да направят приятната атмосфера в игра! Покрай тях винаги се завърта колелото и всички искат да са там! Когато има забавление, не само като натиснеш TAB или като напишеш rangstats, тогава разбираш какво значи да си сред приятели, макар и да не си виждал повечето от тях на живо! Когато има закачки (не злобни), когато не спираш да се смееш на разговорите в игра, когато да умреш от време е срамно, когато победата в рунда е по-важна от личната ти статистика, тогава залогът за приятно преживяване е направен и разбираш къде е удоволствието от играта! Тогава нуждата от нови карти, модове, плъгини, развитие идва от самосебе си и не е нужно пет или десет човека да откриват топлата вода! Просто компанията го иска и това е! Но когато нещо не върви, трябва да се правят промени! Трябва да се търси решението, което да завърти колелото! "

"Ако искаш да ти се случи нещо, което не ти се е случило досега, трябва да направиш неща, които не си правил досега!"

• Upvote 2

ДА! Няколко карти няма да променят нещо кой знае какво, но са малка част от това да се стимулира играта в този сървър според мен. Все от някъде се почва, не мислиш ли? ;)

• Upvote 1

1.  de_avangard

2.  de_bruteforce_sector

3.  de_abaddon

4.  de_inferno2se

5  .de_core_beta5

6.  de_cup1_brutesmaps

7.  de_rebel

8.  de_tuscan

9.  de_mirage

10.  de_csgothic

11. de_deltareid_sr2012

12. de_aztec2003

13. de_ironblood

14. de_duhran

15. de_russka

16. de_train_2006

17. de_dust_pcg

18. de_aztecbridge

19. de_azara_final

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...