Jump to content

Предложение за CS1.BG | WAR3RespaWn 16lvl [SAVEXP]

^_TH3_BlacK_DragoN_^

Recommended Posts

Предложението ми е да добавите Simple Swear Filter /плъгин за нецензурни думи/
защото от известно време забелязва липса на админи и е пълен хаос в WAR3 и купона отива на кино 
ето и демо http://dox.bg/files/dw?a=22b631b6ba оплакване няма да пускам срещу играчите 

Аз пък ще използвам момента да направя още едно предложение за същия сървър. Ако сте забелязали през деня влизат хора , но не много. Вечер играят много малко хора и всъщност не влиза почти никой. А всички виждаме как сървъра е пълен до горе от 19 до 21, когато се качва левела по-бързо. Мине ли 21 часа хората почват да излизат. Направете моля левела да се качва малко по-бързо през цялото време, а не само от 19 до 21. А пък , ако искате после от 19 до 21 го направете още по бързо, за да си остане смисъла на това нещо, който е да привлича повече играчи. И ще ви напиша , защо е подходящо да се направи това.

А именно, защото цяла година качваме левел и накрая тъкмо сме завършили всички раси и всичко започва от начало след новогодишното рестартиране.

А , ако левела се качва по бързо ще можем до средата на годината да завършим расите и после вече в другата половина да си играем на 16-ти левел с която раса си искаме.

А колкото до предложението за плъгина спиращ псувните вече е обсъждано и предлагано това нещо, ако не се лъжа. 

Лично на мен не ми трябва , защото играя с hud_say и съответно за мен няма значение кой псува и кой какво пише изобщо.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...