Jump to content

Върнете костюмите

Recommended Posts

Явно се сещате кой съм IG и се регнах само и единствено да кажа че /costumes и /masks беше най-якия feature на тия сървъри и сега вече го няма.Според мене се застреляхте в крака с тоя ход,на много хора ще липсва.

Предлагам да се върнат.

преди 4 часа, MARIQNKO said:

Не мисля, че са махани, а просто нещо е станало с плъгина, просто трябва да се оправи.

Един админ не помня кой,май Оллерс беше,каза че са махнати щото бъгват нещо,аз не съм ги виждал никога да бъгват.

Ти си единствения който иска да се върнат. Махнати са като цяло, защото плугина започна да бъгва и си слагаше произволни костюми на всички играчи. Определено е по-добре без тях.

• Upvote 3

Трябва да разберете, че този плъгин не е подходящ за класици. Просто няма никаква полза от него в дъст или какъвто и да било класик сървър. Този плъгин е за фън сървири като Jail break, deathrun, kz etc.  Ще ти дам пример, защо  този плъгин по-скоро пречи на играчите в дъста - като сложат някоя голяма шапка или нещо на гърба (крила, риба или каквото и да било) доста често пречи на другите играчи да виждат пред себе си. Достатъчно е бутането между играчите, представи си ако всички имат costumes и hats.  

• Upvote 3

Преди 11 минути, VS94 said:

Аз като ви гледам някои колко и играете направо за световна класация сте 

tumblr_ogyob0b0Y01rfd7lko1_500.gif

Първо вземи си оправи държанието.Второ не може да задължаваш да се прави каквото и да било.Трето няма значение кой как играе там сме за да се забавляваме.

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...