Jump to content

Оплакване - репичко

DuffyDuck

Recommended Posts

[AMXBans] Banned by Admin: jocky
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg
[AMXBans] Reason: 'obijda'
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:897651422'
[AMXBans] Your IP: '77.236.188.58

http://dox.bg/files/dw?a=cae58d2257

Чакам Джейханчо, да си даде демото и да се скрие в някоя миша дупка.

Нещо си му казал или направил,за да те заглуши. След,което ти си сменил ника и си влезнал с обиден ник насочен към него!
Биваш заглушен,сменяш ника,което ще рече,че прескачаш наказание и в последствие ти е лепнал бана. 
П.С  Без лоши чувства. Просто ти казвам как стоят нещата от моя гледна точка. :) 

Пиша на една админка, тоя Джейханчо ми се меши в разговора, отговарям му, не ми лафи и тоя ми вика, ти няма лафиш, след което му казах келеме, след като се е заял предварително и ме гагва. Такива неща няма как да станат, нали се сещаш, че и ще ме банава след това? ;)

Репичке айде да не овъртаме и да не се правим на невинни.Постянно се заяждаш в сървърите и се правиш на великия мъжкар и обиждаш хората.Да не казваме ,че си се правил на шеф на админи за да махат гагове на твоите аверчета.А спомняш ли си като се заяждаше с мене колко си бил велик и всички те знаели?Даже ти е малък тоя бан радвай се а не се оплаквай.

• Upvote 3

Казваш на админа "келеме" получаваш гаг нормално...сменяш си ника и пак влизаш дефакто бягаш от наказание а интересното е че го правиш 2 пъти кво очакваш букет с рози ли да ти подари..?напълно заслужен банн.Адмирации на колегата jocky.

• Upvote 1

Преди 30 минути, OneVsAll` said:

Репичке айде да не овъртаме и да не се правим на невинни.Постянно се заяждаш в сървърите и се правиш на великия мъжкар и обиждаш хората.Да не казваме ,че си се правил на шеф на админи за да махат гагове на твоите аверчета.А спомняш ли си като се заяждаше с мене колко си бил велик и всички те знаели?Даже ти е малък тоя бан радвай се а не се оплаквай.

За разлика от всички, когато имам да казвам нещо си го казвам без значение какво е то и да, може се каже че съм един от най големите играчи по тия сървъри и хората ме знаят, а ти ако нямаш какво да напишеш за конкретния случай можр да си държиш езика зад зъбите, че не видях нищо смислено в твоя коментар. ;)

Нали знаеш ,че ти си никой за да ми казваш аз какво да правя ясно ли ти е това.Второ не ме интересува къв си виждам ти поведението в сървърите.Трето ти не казваш нищо ти единствено провокираш хората и после се оплакваш и с най голямата си наглост питаш защо си бил гагнат.И последното което ще ти кажа и прочети много внимателно е да си подбираш много добре думичките и към кой са отправени не се мисли за някоя нацепена батка който си мисли ,че може да прави каквото си иска.Аман от клавиатурни нинджи.

• Upvote 4

преди 12 часа, Synlivko said:

Пиша на една админка, тоя Джейханчо ми се меши в разговора, отговарям му, не ми лафи и тоя ми вика, ти няма лафиш, след което му казах келеме, след като се е заял предварително и ме гагва. Такива неща няма как да станат, нали се сещаш, че и ще ме банава след това? ;)

А сега нали се сещаш, че на който и админ да напишеш тези маркираните горе, ще бъдеш наказан ?!

преди 11 часа, Synlivko said:

За разлика от всички, когато имам да казвам нещо си го казвам без значение какво е то и да, може се каже че съм един от най големите играчи по тия сървъри и хората ме знаят, а ти ако нямаш какво да напишеш за конкретния случай можр да си държиш езика зад зъбите, че не видях нищо смислено в твоя коментар. ;)

Не е зле за следващия път когато имаш да кажеш нещо, да помислиш преди това дали надрасканото от теб е правилно, и дали не е в разрез с правилата на веригата !!!

Поздрави :)

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...